Ceza

• Konuyu başlatan DeletedUser3168
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3168

Guest
Legless seni tebrik ederim. Oyunu dürüstçe oynadığım halde kale kaptıracağını anladığın anda beni şikayet ederek ceza almamı sağladın. Bot kullanmak ne demek inan bilmiyorum. Premium özellikteki saldırı planlayıcısı ile o kadar sıralı saldırı atılabiliyor. Bunu kullanmak ceza gerektiriyorsa neden oyunun içerisinde var? İçine sinmiştir sanırım ceza almam ama haksız bir şekilde bunu başardın. Tekrar tebrikler

DeletedUser2959

Guest
Öncelikle Merhaba,

Bu oyunu belirli bir zamandır oynamaktayım saldırı planlayacısını da çok iyi kullanırım ama saldırı planlayıcısı senin attığın 20 saldırının ve desteğin hepsini aynı saniyeye atamaz ve bunu yapacakta bir altyapıda olduğunu düşünmüyorum. Bir diğer konuda ceza bittikten sonra kolonu ne şekilde patlattığımı görmüştürsün herhalde sadece büyü ile arkadaşım o yüzden kendini bu kadar sıkma ben sana şehirde verebilirim , alabilirim de ama eşit şartlarda oynamak oyunu kimse kimseyi kandıramaz bu kadar basit demek ki var bi yanlış durum almışsın cezayı bu benim içinde , bir başka arkadaş içinde geçerlidir.

Tekrardan İyi Oyunlar..

..Legless...
..Daima İleri..