Biz onurumuz için savaşiriz

• Konuyu başlatan DeletedUser2518
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2518

Guest
RAPORLARA DİKKAT YUNAN VE İNGİLİZ BİRLİKÇİLERİ OLAN TÜRKÜM DİYEN İNSANLARIN NASIL ORTAK OP YAPTIĞINA BAKIN
[report]edf34066151d4de35c71fdfce50174ba[/report][report]d2e635e587ccc5104e3a33121a69f56f[/report][report]5a67d93252d6eba58549affc33fe7b95[/report][report]997f2f8a48474477c0b2ea99e6e8368a[/report][report]8a392e9d1e9cf78fc31f64b080f0ec72[/report][report]80298aaa7f4133e2cd9f00a3dd45c45c[/report][report]ac4a711747176de43a15483cdf0e3138[/report][report]3236d1f3bc7470b72692c78247ca441c[/report]

DeletedUser2518

Guest
RAPOR 6.PNG
RAPOR 7.PNG

ayni saniyeyle yunan ittifaki ile beraber legends of antarese yapilan op bu saldirilarla toplamda 4 oyuncu 2 şer şehir hakki haçmiştir

DeletedUser

Guest
bu server da karadan yoklayıp deniz kontrolünü yapıp raporunu PL'ye çıkılan ateşlerin raporunu da Tzpanoi'ye gönderenlere tokat olmuş. Hepsini de denize dökmüşsünüz tebrikler :D bu tarz ilginç raporların devamını da bekleriz

DeletedUser2575

Guest
çap ve karakter

bu server da karadan yoklayıp deniz kontrolünü yapıp raporunu PL'ye çıkılan ateşlerin raporunu da Tzpanoi'ye gönderenlere tokat olmuş. Hepsini de denize dökmüşsünüz tebrikler :D bu tarz ilginç raporların devamını da bekleriz
Bu oyunla olan baglantınız ancak öngörünüzü geçtim düşüncelerinizin yoogunlugu kadar sıg,ıszız veyalın.öncelikle bu dünyanın sadece kendi etrfında döndügünü zannedenler kendi acizliklerinde bogulmaya mahkum olan hadsiz ,çapsız.ensiz kimseler size diyorum !!!!fındık egomanyasına giren ,karakatrelerinden dahi 1 kale için ödün veren arkadaşlar,GÜNAYDIN!!!!inş.bir uyarma ile kendininize gelebilecek kadar dirayetli oyuncu arkadaş özeeliklerine sahipsinizdir ve bu bildirimlerin devamı innanı gelecektr.yukarda arkadşalrın paylaştıgı raporların daha geniş ve enterasn hali tarafımca yayınlanacaktır.yalnız her kim ki bir ittifakı yunan ve ingiliz tarafı lanse ederek onun hakimiyetindeki topraklarda yayılmaya calışşıp asıl amacının düşman bildigimiz ingliiz ve yunanlılarla savaşmak oldugunu unutup gerçek ve sinisi amacına biat eden kimseleride görmemek insanların kendi karakterlerine olan ihanetin daniskasıdır:))

DeletedUser2518

Guest
arkadaş kimsin bilmiyorumda acin büyük galiba adamlarin cesareti tüm grepolis dünyalarinca biliniyor sizlerin haince yaptiği anlaşmalar böle ortaya çikinca uyduraccak bişey bulamazsiniz doğrudur bahsettiğin findikkiran ve loa yunan ve ingilize bedava şehir vermedi alitopal 6 şehir birden verip 46 ya kaçmişti yanliş hatirlamiyorsam sizin bir tane türk dostunuz yok neden herkes sizin ne olduğunuzu biliyor fazla forumlara yazip kendinizi burdada küçük düşürmeyin !!

köpekle yatan pire ile kalkar

DeletedUser2518

Guest
BİZİ YUNANLA BİRLİK YAPTIĞIMIZI SÖYLEYİP DÜNYAYI KAZANMAK İÇİN BÖLE YAPTIĞIMIZI SÖYLÜYORSUN AMA SENİN YUNANA KARŞI BİR SALDIRI RAPORUN YOKKEN BURAYA YAZIP KENDİNİ YETERİ KADAR KÜÇÜK DÜŞÜRME RAPORLARDA GÖZÜKÜYOR NASIL ORTAK OP YAPTIĞINIZ !!

DeletedUser2575

Guest
arkadaş kimsin bilmiyorumda acin büyük galiba adamlarin cesareti tüm grepolis dünyalarinca biliniyor sizlerin haince yaptiği anlaşmalar böle ortaya çikinca uyduraccak bişey bulamazsiniz doğrudur bahsettiğin findikkiran ve loa yunan ve ingilize bedava şehir vermedi alitopal 6 şehir birden verip 46 ya kaçmişti yanliş hatirlamiyorsam sizin bir tane türk dostunuz yok neden herkes sizin ne olduğunuzu biliyor fazla forumlara yazip kendinizi burdada küçük düşürmeyin !!

arkadşım kim oldugumu yakında ögreneceksin sana bunu garanti ediyorum(adadnda bir yakınana gelirim elbet).cesarete gelince olay oyun oynuyoruz ama sen bunu farklı algılamışsın:)bu bir oyun arkadaşım cesaretin yada hıyanetin oyun dilinde tercümesi nekadar ciddi olabiirki:)))ha bak bu söyledigim senin bünyende over dooze etkisi gösterebilir oda normall ama sakin !! ufak tefek mesajlarla başkalarına hakaret derecesine varan haddini ve boyunu aşan sözlere emin ol gerk yok arkadaişım. ARKADAŞIM DİYORUM SANA!!Sen sen ol kimseyi hiyanettle suçlamadan önce bi etrafına bak ve yine bi kendine bak..SEN Kİ DOSTLUGUN VE DÜŞMANLIGIN HATTA BU İKİ KELİMENİN ARASINDA GİDİP GELEN HİYANETİN KADRİNİ ANLAMAYACAK DURMDA İKEN emin ol kimse küçük düşmez ve emin ol ki snde büyük cıkmazssın

DeletedUser2518

Guest
bu kadar da döneklik olmazki arkadaş adam bir önceki mesaj da diyor biz yunanla birlik değiliz birakmadiniz savaşalim sonrada diyorki bu bir oyun sizin bu ülkede türkçe konuşmaniz bile bir ihanettir sen yunanla birlikmisin birlik onlarla beraber op yapiyormusun yapiyorsun sen dünyanin galibide olsan kimse sizi bir yere koymaz emin ol şimdi hala utanmadan yazip duruyorsun profilinize ayyildiz bayrak koyup yunanla birlik olmak ihanettir bari profilinizi değişirin !!!!!!

DeletedUser2575

Guest
bu kadar da döneklik olmazki arkadaş adam bir önceki mesaj da diyor biz yunanla birlik değiliz birakmadiniz savaşalim sonrada diyorki bu bir oyun sizin bu ülkede türkçe konuşmaniz bile bir ihanettir sen yunanla birlikmisin birlik onlarla beraber op yapiyormusun yapiyorsun sen dünyanin galibide olsan kimse sizi bir yere koymaz emin ol şimdi hala utanmadan yazip duruyorsun profilinize ayyildiz bayrak koyup yunanla birlik olmak ihanettir bari profilinizi değişirin !!!!!!
nato mermer,nato kafa:))))

DeletedUser2518

Guest
bye bye hepiniz :) türk olmadığın belli zaten ingilizce cevap yazarsın bürütüs :)

DeletedUser

Guest
Bu oyunla olan baglantınız ancak öngörünüzü geçtim düşüncelerinizin yoogunlugu kadar sıg,ıszız veyalın.öncelikle bu dünyanın sadece kendi etrfında döndügünü zannedenler kendi acizliklerinde bogulmaya mahkum olan hadsiz ,çapsız.ensiz kimseler size diyorum !!!!fındık egomanyasına giren ,karakatrelerinden dahi 1 kale için ödün veren arkadaşlar,GÜNAYDIN!!!!inş.bir uyarma ile kendininize gelebilecek kadar dirayetli oyuncu arkadaş özeeliklerine sahipsinizdir ve bu bildirimlerin devamı innanı gelecektr.yukarda arkadşalrın paylaştıgı raporların daha geniş ve enterasn hali tarafımca yayınlanacaktır.yalnız her kim ki bir ittifakı yunan ve ingiliz tarafı lanse ederek onun hakimiyetindeki topraklarda yayılmaya calışşıp asıl amacının düşman bildigimiz ingliiz ve yunanlılarla savaşmak oldugunu unutup gerçek ve sinisi amacına biat eden kimseleride görmemek insanların kendi karakterlerine olan ihanetin daniskasıdır:))
sen cevap yazmaya degmeyecegini biliiyoruz. Yalnız şunu bil ittifak kurucunuzun Yunan ve İngilize gonderdigi ateş saldırılarını (saatini ve varışını) PL'ye atılmış yalvarırcasına mesajlarını karadan yoklamaları Gönderdigi raporları mesajları görmeden burada yaz dur bakalım. Bir de sizi agırbaşlı ve onurlu olmaya davet ediyorum Cümleleriniz içinde kullandıgınız o çapsız basiretsiz sığ gibi hakaret içeren kelimeleri ziyadesi ile iade ediyorum. Şuçluluk ve acizlik psikolojisi sizi bu tarz söylemlere yönlendiriyor olabilir.Kendinize gelin ve adabınızı takının. Acil şifalar

DeletedUser2575

Guest
sen cevap yazmaya degmeyecegini biliiyoruz. Yalnız şunu bil ittifak kurucunuzun Yunan ve İngilize gonderdigi ateş saldırılarını (saatini ve varışını) PL'ye atılmış yalvarırcasına mesajlarını karadan yoklamaları Gönderdigi raporları mesajları görmeden burada yaz dur bakalım. Bir de sizi agırbaşlı ve onurlu olmaya davet ediyorum Cümleleriniz içinde kullandıgınız o çapsız basiretsiz sığ gibi hakaret içeren kelimeleri ziyadesi ile iade ediyorum. Şuçluluk ve acizlik psikolojisi sizi bu tarz söylemlere yönlendiriyor olabilir.Kendinize gelin ve adabınızı takının. Acil şifalar
SİZLER attıgınız başlikta kullanmış oldugunuz onurun anlamını dahi bilmiyorken hatta öle bir havayı soluma şansını eriştiginiz dahi meçhulken,şan ,şöhret ün,nam ,şeref ,haysiyet ,hiyanet,vatan hainligi gibi kelimeleri babanızın malı gibi hor kullanmanızın yanında benim sizin kurmuş oldugunuz cümlelere hitaben kulanmış olmam sizi o kadar rahatsız etmiş olmamalı ki siz bayan namı deger alemci kız..siz ki batı göktürklerden atılma sebebiniz.kendi ittifakınızda olan arkadaşınıza attıgımnız saldırılardan ibaret mi zannedyordunuz..bu atılma ki herhAngibir acıklama dahi yapılma geregi duuyulmamış olması ,sizin bunu kendi vicdanınızda çözecek basirete sahip oldugunuzu zannedilmesinden kaynaklıdır ama görüyorum ki siz bunların bırakınız hayttaki yerlerini sözlükteki kelime anlamının karşısında duran yerlerini bulamıyacak kadar vahim bir durum içindesiniz:))

DeletedUser

Guest
Gene birbirinizi yiyorsunuz birazcik daha sakin arkadaşlar