Birim Önerisi

DeletedUser

Guest
BİRİM ÖNERİSİ

İsim : Paralı Asker
Masraflar;
Odun (Saatlik) : 25
Taş (Saatlik) : 25
Gümüş Para (Saatlik) : 25
Teveccüh : -
Nüfus : Kişi Başına 4
Eğitim Süresi : 20 Dakika
Birim Bilgisi;
Silah Tipi : Vurmalı
Hız : 10
Ganimet : 20
Savunma Değerleri;
Vurmalı : 20
Kesici : 12
Uzun Menzilli : 35
Gerekenler;
Araştırma : -Araştırmaya gerek yok.
Bina : Kışla
Önerinin Tanıtımı;
Açıklama : Bildiğiniz üzere Yunan tarihinde imparatorluk diyeyim artık,imparatorlukların paralı asker kullandıklarını çoğu kişi bilir.Önerim tıpkı bu.Saatlik 20 hammadde kesilecek otomatik olarak.İstersek askerlerin işine son vereceğiz.Eğer istemezsek ve hammaddemiz biterse askerler isyan edecek.İsyanı kendi askerlerimiz bastıramaz ise adamlar bütün depoyu boşaltıp 2 saat molaya geçecek.Bu mola süresinde isyanı bastıramazsanız gene aynı şey tekrarlanıp deponuz boşaltılacak.İsyan basıtırıldıktan sonra askerler geri bırakılabilecek.

-Bu kişiler (Paralı Askerler) alındığında işini çok iyi (Gladyatörlerden iyi) yapan kişilerdir.Ancak hammaddeleri ödenmez ise kendileri hemen ülkesini satar.

DeletedUser

Guest
Çok Güzel Öneri Kabul Edilir Umarım Askeri Açıdan Güzel Olur.

DeletedUser

Guest
Evet bende böyle düşünüyorum.Bakalım artık yöneticilerimizin kararı. :)

DeletedUser175

Guest

Herşey çok güzel iyi hoş ancak bu asker ödeme alamıyo ancak depoyu boşaltıcak e bu ufak ücret'i alamıcaksa depo'da zaten bi şey yok demektir ki değil mi ? Ben mi orada yanlış anladım.

Yanlış anladım ise bu depo boşaltma bir kere olmalı ve sonra bu askerler ucretını alamayıp depoları bosalttıktan sonra sehrı terketmelıdır mantıklı olan bu sonucta paralı asker bı yerde durmaz durduk yere kendıne ıs olarak :)

Ama genel olarak gercekten hos bır onerı basarılı :)

DeletedUser

Guest
Aslında mantıklı bugün bir düzenleme yapacağım.Düzenleme yapınca altına not düşerim.

DeletedUser

Guest
karmasık bi birim olmus bence yapılması gereken tek sey benim eksik gördüğüm

mancılıgın dier binaları da yıkabilmesi suru yıkmak ıcınde sahmerdan olaının getirilmesi

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Öneri için teşekkür ederiz. Bu tür yaratıcı önerilerin oyun içine entegre edilmesi çok düşük bir ihtimaldir ancak gerekli birimlere iletildiklerinden emin olabilirsiniz. :)