Birim Önerisi (Barbar)

• Konuyu başlatan Voyeur666
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
İsim : Barbar

Masraflar;
Odun : 120
Taş :150
Gümüş Para : 200
Teveccüh : -
Nüfus : 2

Eğitim Süresi : 24:03 (dk:sn)

Birim Bilgisi;
Silah Tipi : Vurmalı (27)
Hız : 17
Ganimet : 42

Savunma Değerleri;
Vurmalı : 15
Kesici : 10
Uzun Menzilli : 5

Gerekenler;
Araştırma : Barbarlar (Akademi 7)
Bina : Kışla 7 veya 10

Önerinin Tanıtımı;
Açıklama : Barbarlar vahşi ve acımasız askerlerdir, yaya birimlere göre oldukça hızlı ve ganimet kapasiteleri olduça fazladır. Ancak uzun menzilli ve kesici birimlere karşı savunmasızlardır.

DeletedUser

Guest
İsim : Barbar

Masraflar;
Odun : 120
Taş :150
Gümüş Para : 200
Teveccüh : -
Nüfus : 2

Eğitim Süresi : 24:03 (dk:sn)

Birim Bilgisi;
Silah Tipi : Vurmalı (27)
Hız : 17
Ganimet : 42

Savunma Değerleri;
Vurmalı : 15
Kesici : 10
Uzun Menzilli : 5

Gerekenler;
Araştırma : Barbarlar (Akademi 7)
Bina : Kışla 7 veya 10

Önerinin Tanıtımı;
Açıklama : Barbarlar vahşi ve acımasız askerlerdir, yaya birimlere göre oldukça hızlı ve ganimet kapasiteleri olduça fazladır. Ancak uzun menzilli ve kesici birimlere karşı savunmasızlardır.

Güzel öneri ;)

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Öneri için teşekkür ederiz. Bu tür yaratıcı önerilerin oyun içine entegre edilmesi çok düşük bir ihtimaldir ancak gerekli birimlere iletildiklerinden emin olabilirsiniz. :)

DeletedUser

Guest
düşük demeyelim de imkansız diyelim :D forumdaki önerilerden yola çıkılarak yenilik gelen bir oyun görmedim şimdiye kadar. bu oyununda fark yaratacağını sanmıyorum :))

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Forumda yer alan her öneri geliştirme birimlerine iletilmektedir. Bir çok aşamada önerilerin birebir aynısı olmasa da oyuncuların istediği değişiklikler gelişen versiyonlarla sağlanmaktadır.

DeletedUser663

Guest
ben bir oyunda bir teklifte bulundum forumda aynısı değil ama biraz farklısı yapıldı umutsuzluğa kapılma :)

DeletedUser

Guest
ben bir oyunda bir teklifte bulundum forumda aynısı değil ama biraz farklısı yapıldı umutsuzluğa kapılma :)

hayırlısı olsun :) klanlar'ın oyun ortamı battı bana göre. mod'lar operatörler kafalarına göre iş yapmaya çalıştı vs. burası gayet iyi gidiyor buranında bozulmaması ve hep keyifli bir oyun ortamı olması dileğiyle diyelim, oyun umarım hep ileriye doğru gider oyuncularıyla birlikte ama :)

DeletedUser

Guest
hayırlısı olsun :) klanlar'ın oyun ortamı battı bana göre. mod'lar operatörler kafalarına göre iş yapmaya çalıştı vs. burası gayet iyi gidiyor buranında bozulmaması ve hep keyifli bir oyun ortamı olması dileğiyle diyelim, oyun umarım hep ileriye doğru gider oyuncularıyla birlikte ama :)

Aynen :) fakat forumun durgunluğu bu oyuna ısınmamı engelliyor :(

Yeni serverda 5-6 tane arkadaşla oynaycağız :) inşallah kalıcı oluruz :)

Bu arada choss666 sendin değilmi?

DeletedUser

Guest
Aynen :) fakat forumun durgunluğu bu oyuna ısınmamı engelliyor :(

Yeni serverda 5-6 tane arkadaşla oynaycağız :) inşallah kalıcı oluruz :)

Bu arada choss666 sendin değilmi?

evet burda farklı nickle gireyim dedim :) nerden tanıyosun çıkaramadım ben.

Not: Muhabbet başlığına kayalım ufaktan yada özelden mesaj at burayı sohbete çevirmeyelim, forum durgun diye sapıtmanın anlamı yok :)