Bahar Bayramı 2013

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Bahar etkinliğimizle ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Birçok oyunda da buna benzer etkinlikler yapılıyordu ve burada da yapılmasına sevindim aslında güzel gibi gözüküyor ama merak ettiğim birşey var neden tavşan değilde tavuk ?

DeletedUser768

Guest
Etkinlik güzel,fakat yem bulma konusunda sabit miktarlar olsa çok daha güzel olabilirdi.
Sürelere göre kaçar tane yem bulunacağının listesi verilse en azından verimliliği 12/saat de tutmak için en uygun yem arama süresini tercih ederdik. :)

Mağaza konusundaki yorumum ise;
Kp de 5x satışı varken neden "Sağduyu" büyüsünde 5x satışı yok?

İyi Forumlar

DeletedUser1680

Guest
Aynı ödüllerden aldığımızda neden üst üste gelmiyo da yan yana geliyo 5 adet envanter boşluğu var zaten yetme ihtimali yokki böyle.

DeletedUser768

Guest
Sanamı soracam nerde ne yazacağımı ?
Konuyu tartışmaya çevirmeyin lütfen.Tartışıcaksanız ziyaretçi mesajı veya özel mesajı kullanın...

Aynı ödüllerden aldığımızda neden üst üste gelmiyo da yan yana geliyo 5 adet envanter boşluğu var zaten yetme ihtimali yokki böyle.
Kp gibi 5x li satış olması lazım tüm büyüler için. :)
Ama koyulmamış.Koyulsaydı çok iyi olurdu.

İyi Forumlar

DeletedUser1680

Guest
Konuyu tartışmaya çevirmeyin lütfen.Tartışıcaksanız ziyaretçi mesajı veya özel mesajı kullanın...

Kp gibi 5x li satış olması lazım tüm büyüler için. :)
Ama koyulmamış.Koyulsaydı çok iyi olurdu.

İyi Forumlar

Aynen öyle x3 bile yeterdi :)

DeletedUser

Guest
satın alıp envantere koyduğumuz büyüleri vs. kullanmak için belirli bir süre var mı acaba, yani bundan 1 ay sonrada kullanabiliyormuyuz yumurta karşılığı aldıklarımızı?

DeletedUser

Guest
satın alıp envantere koyduğumuz büyüleri vs. kullanmak için belirli bir süre var mı acaba, yani bundan 1 ay sonrada kullanabiliyormuyuz yumurta karşılığı aldıklarımızı?

Sanırım süresiz çünkü süre olsaydı yazardı diye düşünüyorum

DeletedUser

Guest
aynen bende öyle düşündüm. fakat emin olmak istedim, 9 nisandan sonra satın aldıklarımın uçup gitmesini istemem. yöneticilerden açıklayıcı bir cvp bekliyorum bu konuda.