Başka oyuncu yu fetih

DeletedUser

Guest
Merhabalar ben akdemiyi 22 yaptım ve liman 20 olmak üzere koloni gemisini araştırdım yani başka yeri feth etmek üzereyim ama bir türlü anlayamadığım bir sorum var misal yanımda bir oyuncu var ve haftalardır oyuna girmiyor nüfüsünü takip ediyorum o oyuncunun köyünü nasıl feth ederim bana açıklayı bir yazı yazarsanız bende hata yapmadan oyunumu oynarım
cevabınızı bekliyorum

DeletedUser2745

Guest
1-)bir şehri fetih etmek için akademi 28 seviye olması lazım fetih araştırmasını yapabilmen için
2-)fetih edeceğin şehir de ne kadar savunma birimi ile karşılaşacağını öğrenmek için casuslamak iyi bir fikirdir.
3-)fetih edeceğin şehirin savunma askerlerini koloni gemisini göndermeden temizlemek senin için daha iyidir.
4-)son olarak ta fetih edeceğin şehire " koloni gemisi istediğin kadar saldırı ve savunma birimi ve saldırı gemileri olan ateş gemisi, trirem ya da savunmada daha iyi olan ama saldırı gücü de olan birem göndermen gerekir.

SONUÇ== Koloni gemin başarı ile karaya ulaşırsa fetih süreci başlar fetih süreci de 24 saat sürer ,24 saati koloni gemin başarı ile tamamlarsa şehir artık senin kontrolüne geçer.

Fetih süreci başladığı anda fetih edilen şehrin kontrolü şehir sahibinden çıkar asker vs üretemez sağlam bir ittifağa üyeyse üyesi olduğu ittifak taki arkadaşları kuşatmış olduğun şehire sürekli olarak saldırı yaparlar bu saldırılarda senin koloni gemini keserlerse fetih başarısız sonuçlanır