Büyü kullanımı [Şikayet!]

• Konuyu başlatan WaRRioRTheBesT
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest

Sayın yönetim, zeustan büyü kullanarak bina yıkma gibi bir olay var fakat mancınık kullanarak yıkmak yok.
Ben bir köy fethettim ve karşı koyamadılar kolaylıkla aldım fakat içlerine oturmuş olmalı saldırmaya güçleri yetmediğini bildikleri için sürekli binalarıma şimşek atıyorlar. 2000-3000 nüfustaki adama ben ne yapayım siz söyleyin benim nüfus olmuş 80k hiçbirşey yapamıyorum bu eziklere sürekli binalarımı yıkıyorlar bu soruna bir çözüm bulun lütfen!

DeletedUser

Guest
Benim önerim şehri baskı altına alma, işgal etme gibi bişeyler olsun gidelim bu gibi durumlarda köyünü istila edelim köyünü yine kendi yönetsin fakat büyü kullanması engellensin bize vergi vermek zorunda olsun ( üretiminin belli bir miktarı olabilir ) bu tarz şeyler olabilir . Biz askerlerimizi geri çekmeden yada bizim birliklerimizi geri püskürtmedende köyün yönetimini geri alamasın.

DeletedUser287

Guest
Benim önerim şehri baskı altına alma, işgal etme gibi bişeyler olsun gidelim bu gibi durumlarda köyünü istila edelim köyünü yine kendi yönetsin fakat büyü kullanması engellensin bize vergi vermek zorunda olsun ( üretiminin belli bir miktarı olabilir ) bu tarz şeyler olabilir . Biz askerlerimizi geri çekmeden yada bizim birliklerimizi geri püskürtmedende köyün yönetimini geri alamasın.

İlginç ve güzel bi fikir aslında :)

DeletedUser48

Guest
Mancınıklarla bina yıkabilmek de ileride mümkün olacak. Harikalar çağına girildiğinde akademide araştırmasını yaptıktan sonra mancınıklarınız bina yıkabilir hale gelecektir.
Şimdilik bu duruma önlem olarak Athena'nın Şehrin Korumasını karşı büyü olarak kullanabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
-Buna en güzeL yorum; herhangi bir şehire saLdırı yaparken saLdırı seçeneğine yada eğer akademide fetih araştırıLmışsa fetih seçeneğine tıkLayıp gönderiyoruz.
3. bir seçenek yağma oLabiLir.Yağmada hammadde haricinde teveccühde yağmaLanabiLir.
Ayrıca bunLar oyunda mevcut şeyLerdir.Kahraman DünyaLarını göz atmanızı öneririm.