ayaklanma

• Konuyu başlatan DeletedUser1775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1775

Guest
Merhaba grepolis yöneticileri sizlere bi önerim var....oyunda dikkatimi ceken bi bosluk farkettim bunu dile getirmem gerektigini düsündü,..Mesela biz ortak op sonucu bi sehirde ayaklanma cikarziyoruz ve sehri tam alacakken karsi taraf tatil moduna giriyor ve sehri ele geciremiyoruz bundan dolayida tüm emeklerimiz heba oluyor..sizlerden ricam bu konuda bicare bulmaniz....örnek vermem gerekirse aklima gelen su oldu..ayaklanma cikan sehir haricinde tatil modu aktif olsun...saygilarimla --------sultanbey

DeletedUser2658

Guest
aynen katılıyorum sana Yağız bendede bikaç kez oldu bu o kadar uğraşıp rakibin köyünde ayaklanma çıkarıyorsun tam koloni atacaksın hopp rakip tatile girmiş

DeletedUser2566

Guest
Geçen benimde başıma geldi. 2 günlük çalışmama boşa gitti. Büyük bir açık ,acilen bu açıgın kapatılması gerekmektedir.

DeletedUser768

Guest
Tatil modu başlatıldıktan 48 saat sonra aktif olur.Yani siz 01.01.2000 saat 00.00 tarihinde tatil modunu başlattığınızda şehirlerinize 02.01.2000 saat 23.59 a kadar her türlü saldırı yapılabilir.

Tatil moduyla ilgili ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ...

İyi Forumlar

DeletedUser1775

Guest
ayrica diger bi önerim daha var grepolis yöneticilerine....ittifakta kimlerin onlyn oldugunu göremiyoruz bunada bi care bulsalar diye düsünmekteyim..nede olsa hangi üyelerim onlyn onlarla direk kontaga gecmek isterim bosu bosuna toplu mesaj atip kimler okudu kimler okumadi zahmetine katlanmaktan yoruldum

DeletedUser2253

Guest
ayrica diger bi önerim daha var grepolis yöneticilerine....ittifakta kimlerin onlyn oldugunu göremiyoruz bunada bi care bulsalar diye düsünmekteyim..nede olsa hangi üyelerim onlyn onlarla direk kontaga gecmek isterim bosu bosuna toplu mesaj atip kimler okudu kimler okumadi zahmetine katlanmaktan yoruldum

Yagız abi bu güvenlik acısından uygun olmaz.

DeletedUser1775

Guest
hmm ama baska oyunlarda bunun uygun oldugunu gördüm..mesela onlyn olan birinin yaninda yesil isik yaniyordu..mesela desert operasyon oyununda..

DeletedUser1775

Guest
buarada mesudum oyuna geri döndünmü?? uzun zamandir kayiptin

DeletedUser2459

Guest
Merhaba grepolis yöneticileri sizlere bi önerim var....oyunda dikkatimi ceken bi bosluk farkettim bunu dile getirmem gerektigini düsündü,..Mesela biz ortak op sonucu bi sehirde ayaklanma cikarziyoruz ve sehri tam alacakken karsi taraf tatil moduna giriyor ve sehri ele geciremiyoruz bundan dolayida tüm emeklerimiz heba oluyor..sizlerden ricam bu konuda bicare bulmaniz....örnek vermem gerekirse aklima gelen su oldu..ayaklanma cikan sehir haricinde tatil modu aktif olsun...saygilarimla --------sultanbey

Yağız abi bu da saçma olur sonuçta 2 günde giriyor tatile, tatil modunu başlattıktan sonra, benimde başıma geldi ama bence dert değil. çünkü saldırılara tatil başlamadan 10 saat önce başlandıysa burda yapacak bir şey kalmıyor.

DeletedUser2459

Guest
koloni mesafesi 48 saat olarak belirtilmiş maksimum sebebi de tatil modu başlatılıp oyuncunun saldırısı boşa geri dönmesin diye