Atlas

• Konuyu başlatan DeletedUser2191
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2191

Guest
Atlas_by_crula.gif

Atlas

İttifak Denizi: 56
(Lütfen tanıtım metnini okuyun.) :)
İttifak Kurucusu: Crisp
İttifak Yöneticileri: Eminius, Crisp
İttifaka Alım Durumu: Çok yerimiz var, bana veya Crisp'e mesaj atabilirsiniz.
İttifaka Alım Şartları: Şimdilik alım şartlarımız yok.
Crisp ittifak kurallarını hazırlıyor. Kurallar hazırlandıktan sonra bu mesajı düzenleyip alım şartları belirleyeceğim, sonra okuyabilirsiniz.

Atlas, 56. Denizde 1,3k puan ortalamalı 16 şehriyle 2. sırada. Genel sıralamada ise yine 1,3k puan ortalamalı 22 şehriyle toplam 28k puanla 13. sırada.

Üstteki tanıtımda ittifak denizini 56 olarak belirtmemize rağmen, şu anki ittifak yöneticileri olan ben ve Crisp, 56. denizin neredeyse doğu sınırında olmamızdan ötürü 56. denizin yanı sıra 66. denizden de ittifakımıza üye ve birlik olarak ittifak kabul edebileceğimizi bilmenizi isteriz. Ki şu an da 66. denizde 1,2k puan ortalamalı 5 üyemiz var.

Ne yazık ki ittifak üye limiti var ve bu Theta dünyasında 75 kişi ile sınırlı. İnaktif oyuncularımızı ilerleyen sürede malesef eleyeceğiz ancak aksi bir durumu talep etmedikleri sürece onları bu süreç başladığında kuracağımız Atlas-alt ittifaklarına hoşgörüyle davet edeceğiz.

Yönetim kadrosu şu an iki kişilik :)D), söz konusu sorumlulukları alabilecek arkadaşlar gerekli özveriyi gösterdikten ve Atlas ittifakında yeterli zamanı geçirdikten sonra yönetim kadrosunda tabi ki yer bulabilirler.

Sadece ittifak konusunda değil, oyunla alakalı/alakasız her sorunzuda bana oyun içinden mesajla ulaşabilirsiniz, iyi oyunlar. :)