Altın yumurtlayan tavuk çıkmazı..!

• Konuyu başlatan WaRRioRTheBesT
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
ilk 3-4 defa tıkladım çifter çifter yem buldu gaza gelip 250 altın bayıldım 2. tavuğu aldım sonra yem çıkmamaya başladı yönetim cimrilik yapmayın biraz yem bulma oranını arttırın 2 tavukta aç kaldı :)

DeletedUser

Guest
:)
Ben şöyle çözmeye çalıştım
Her yemden (çimen+solucan+buğday) 10'a tane aldım.
Bunları yükleyip üretime başladım.
Halkım da her saat başı aramaya devam ediyor.
Bulduklarını ekleyerek devam ediyorum. İyi gidiyor.
İyi Oyunlar
Timuçin

DeletedUser

Guest
altınla yem almak zarara uğratıyor yaw mesela 10tahıla 45puan veriyosun karşılığında 60 yumurta alıyosun 1 kültür puanı 150 puan gider olimpiyat oyunları yaparsın 50 puana daha iyi

DeletedUser48

Guest
Altınla aldığınız yem, arama yaptığınızda bulamamanız durumunda takviye görevini görür. Ben mesela saatte 24 yumurtaya sabitledim, 8 saat fulleyip yem arıyorum. 8 saat dolduğunda o yemden hic olmaması halinde tekrar alıyorum ki boş kalmasın. Olimpiyat 24 saat suruyor o 24 saat bekleme kısmında altınla alınan yem çok daha karlı olarak dönüyor bana göre. suana kadar 500 altın harcadım tavuk ve yemler için ilk 600 ü tamamlayıp 5 kultur puanı aldım ki tavugun masrafı cıktı. Şuan 320 deyim ki aksam 2. 600 u tamamlayıp yemlerin parasını da çıkaracağım. Gunde 8 saat uyudugunuzu dusunseniz uyandığınızda yemleme işlemleri bitmek uzere olacaktır ve uretim azalacak bu nedenle hemen yem bulamama ihtimaline karşı stok bulundurmak bana gore evladır.

DeletedUser

Guest
Valla hacı bişey diyemiycem sana çünkü altın vermeyi göze almışsın . Güzel kültür puanı kasarsın ama çok masrafın olur

DeletedUser

Guest
Elbetteki altın kullananlar ve puan olarak geride kalanlar için büyük avantaj ancak altın kullanmadan ve 3cü 4 cü köyünü haftalarca alan kişiler için dej avantaj olarak düsünüyorum

DeletedUser

Guest
Altınla aldığınız yem, arama yaptığınızda bulamamanız durumunda takviye görevini görür. Ben mesela saatte 24 yumurtaya sabitledim, 8 saat fulleyip yem arıyorum. 8 saat dolduğunda o yemden hic olmaması halinde tekrar alıyorum ki boş kalmasın. Olimpiyat 24 saat suruyor o 24 saat bekleme kısmında altınla alınan yem çok daha karlı olarak dönüyor bana göre. suana kadar 500 altın harcadım tavuk ve yemler için ilk 600 ü tamamlayıp 5 kultur puanı aldım ki tavugun masrafı cıktı. Şuan 320 deyim ki aksam 2. 600 u tamamlayıp yemlerin parasını da çıkaracağım. Gunde 8 saat uyudugunuzu dusunseniz uyandığınızda yemleme işlemleri bitmek uzere olacaktır ve uretim azalacak bu nedenle hemen yem bulamama ihtimaline karşı stok bulundurmak bana gore evladır.

Bende aynı mantıkla hareket ettim ancak altını parayla almadım, altın kazanma sekmesini kullandım altınıda beleşe getirdim biraz zahmetli olsada :)

DeletedUser

Guest
altin kazanma sekmesi nedir arkadasim?altini nasil nerde kazadin?

Dostum ilk önce normal altın alacakmış gibi Altın Al a tıklıyorsun, açılan sayfada sağ üstte ki Türkiye yazan yeri ABD yada İngiltere yapınca altın kazan seçeneği çıkıyor.