alpha dünyası kapanıyor. yazık emeklere ve harcanan paralara.

• Konuyu başlatan evolutie2
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Dün, 17:12 #1
CADI CADI çevrimdışı
Sapancı
Katılım Tarihi
Dec 2012
Postlar
4
Angry alpha dünyası kapanıyor. yazık emeklere ve harcanan paralara.
diğer dünyalarda oynayan arkadaşlar bu oyun sizi yarı yolda bırakıyor.
harikaları ilk tamamlayan dünya alpha dır. bizlere kahramanlar dünyası açılacak dediler, açamadılar ve 28 gün içinde alpha dünyasının kapanacağını açıkladılar.
aylar süren emekler, paralar boşa gitti. emeğe saygı yok. sizin de başınıza aynı şeyler gelecek.
bir gün aniden oynadığınız dünyanın kapanacağını açıklayacaklar.
bizi diğer dünyalarda oynamaya davet ediyorlar. niye? yine kapansın yarı yolda kalalım diye mi?
kapanma nedeni neymiş; bir dünyada oynayan oyuncu sayısı 300 ün altına düşerse kapanırmış. açmayın kardeşim o zaman bu kadar dünya. bir kaç dünyada oynansın. bir oyun açıyorsun gidebildiği kadar gitsin.
benden uyarması gerisi size kalmış.
keyifli oyunlar..

Bende ilk Turk serverinde cok hayal kirikligina ugradim. Ama bu oyunun yuzunden degil bilassa bazi oyuncular yuzunden. Cok saygisiz dalga gecici davranislar, durust olmayan davranislarla karsilastim. Encok zoruma gidende ittifakalar icine dost gibi gozukenlerin casus cikmasi birkac tane olsa neyse diyecegim ama onlarcada casus olurmu!!!

Beni tek teselli eden birkac tanede olsa cok iyi dost kazanmis olmam!!

Ozellikle asagidaki arkadaslarla tessekurlerimi iletiyorum! Hakkinizi helal edin. Benimki helal olsun. Allah herseyi gonlunuze gore versin!

[player]Cahil[/player]
[player]deadpan[/player]
[player]Aristotales[/player]
[player]BabaMuhtar[/player]
[player]Tarraqa[/player]
[player]kenan1010[/player]
[player]bypolat76[/player]
[player]cemilker[/player]
[player]CADI[/player]
[player]monarch1[/player]
[player]mafcan1[/player]
[player]madagaskar74[/player]
[player]mamitos[/player]
[player]sankaya[/player]
[player]role45003[/player]
[player]egece45[/player]

Herkeze Selam ve Saygilar!

[player]evolutie2[/player] Mustafa (hollandadan)

DeletedUser782

Guest
yönetimin birçok şey hakkında bildirim ilanı yapmasına karşın, kahramanlar dünyasına geçiş olucak mı? bununla ilgili bir bildiri yayınlamamaları çok tuhaf doğrusu.. yapmak istedikleri yada yapacakları nedir bir şekilde açıklamada bulunulsa bari.

DeletedUser768

Guest
Harikalar dünyasının açılmamış olması büyük bir hatayken dünyanın kapatılması [ sunucunun masraflarını çıkaramıyor olması ] tamamiyle şirketin ayıbıdır.Sunucuda altın alan oyuncular varken böyle bir bahane sadece bahane olabilir.Sunucuyu kapatmayı düşünüyorlar ise şahsi görüşüm altın alan kişilerin hesaplarındaki altınların ücretlerini iade etmesidir.Sonuçta o altınlara para verildi ve o altınların silinmesi söz konusu oluyor bu şekilde.
Oyuncu zararlarını karşılamadan sunucunun kapatılması durumu da hiçbir şirkete yakışmıyacağı gibi özellikle uzun zamandır birçok web tabanlı oyuna imzasını atan İnnogames şirketine hiç yakışmamıştır...

yönetimin birçok şey hakkında bildirim ilanı yapmasına karşın, kahramanlar dünyasına geçiş olucak mı? bununla ilgili bir bildiri yayınlamamaları çok tuhaf doğrusu.. yapmak istedikleri yada yapacakları nedir bir şekilde açıklamada bulunulsa bari.

Ömer abi mesajı yazdığın saati çok beğendim. :)

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Her dünya gerekli şartlar yerine getirildiğinde kazanan ittifak tayin edilerek kapatılmaktadır ve ilan edilen ittifak ilgili dünyanın kazananı olmaktadır. Bir dünyaya giriş yapıldığında ittifakça amaç; o dünyayı gerekli şartları yerine getirerek kapatmaktır. Alpha dünyasında gerçekleşen durum da budur. Sizler de hak verirsiniz ki hiç bir dünya sonsuza kadar açık kalmayacaktır.

Ayrıca dünya kapatılmasının Türkiye sunucusu yöneticileriyle yada sunucu masraflarıyla bir alakası bulunmamaktadır. Mevcut dünya kapanma sistemi budur. Araştırma yaparsanız İngiliz, Alman sunucuları gibi bir çok ülke sunucusunda onlarca dünyanın bu şekilde kapandığını göreceksinizdir.

DeletedUser675

Guest
araştırma yapmamıza gerek yok
KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK DEĞİLDİR
oyunun başında bunları açık net bir şekilde belirtmediniz heykellerden sonra kahramanlar çağına geçilicek orda da bu heykelleri diken ittifak üyeleri heykellerin bonusuyla avantaj yaşıcak dediniz.
oyunu kapatırken son kez paralarımızı bu yalan, sahtekarlık, dolandırıcılık taktiği ile ÇALIP hesaplarınızı doldurup kaçtınız.
Modern çağın hırsızısınız bence
BEN VERDİĞİM PARAYI HARAM EDİYORUM.

DeletedUser

Guest
Neyi tartişiyoruz ki karşimizda bi muhattab bile yok biz gerekli şartlari yaptik dünya harikalarinin tamamini diktik sonuç ne rezillik biz yapacağimiz şeyler için oynadik firmada yapamayaci şeyler için söz verdi şimdi kafasini kuma gömüyorlar

DeletedUser

Guest
1-son onbeş gunde! oyuna başlarken altına kabul edıyorum butonuna tıklayıp başladığımız oyunun dıger ulkelerde dahıl olmak uzere 16 serveri kapandı
331 adlı eklentiyi görüntüle

2-beta dunyasında heykellerın tamamlanması gercekten çok uzun sürdügünden bu boşluk dogdu aksı taktırde kımsenın kımseyı dolandırdıgı yada oyuncu sözleşmesı dısına çıkılması dıye bısey sözkonusu degıl.

DeletedUser

Guest
1-son onbeş gunde! Oyuna başlarken altına kabul edıyorum butonuna tıklayıp başladığımız oyunun dıger ulkelerde dahıl olmak uzere 16 serveri kapandı
331 adlı eklentiyi görüntüle

2-beta dunyasında heykellerın tamamlanması gercekten çok uzun sürdügünden bu boşluk dogdu aksı taktırde kımsenın kımseyı dolandırdıgı yada oyuncu sözleşmesı dısına çıkılması dıye bısey sözkonusu degıl.
sonuç olarak bekliyormuyuz şuan

DeletedUser

Guest
aynen fatıhım ıttı 93 kısıydı 62 faal oyuncuyla betanın 7 cı helkelı dıkmesını beklıyoruz (sende dahıl)

DeletedUser

Guest
7 . heykellerı dolur dolmaz açılacak normalde çoktan doldurmaları gerekırdı az onlıne elemanları var ham yollanmıyor çok uzattılar yoksa 6 haftada bıtmıs olmalıydı 3. aya gırıldı halenheykellerın dolumu tamamlanmadı(savaş yada sabotajda yok sadece heykel doldurmalılar)
gecen sene check serverındede buna benzer bı durum vardı heykellerın çogu sabote edılmıstı 4 ayda dolmustu burada böylebır sıkıntıda yok sanırım sadece ham yollamıyorlar

DeletedUser

Guest
Ah ah betadayken onlari uyarmiştim özellikle odeusu onlayn oyuncuya çok ihtiyaç duyacaksiniz diye onlayn olanlar bir bir gittiler kalanlarda sadece şehir almak için oynuyorlar

DeletedUser1687

Guest
bitirilmesi istenseydi coktan biterdi gerek yok dunya filan acılmıycak dükkanı kapatır gibi kapatcaklar betayı o yuzden cok umrumuzda degil yavas yavas olcak 7 harika bitmeden bize kalkıp son 1 ay diyorlar la adama derler harikalar bitmesse ne olcak diye ?

DeletedUser782

Guest
dünya kapatılıyor hesaptaki altınlar iade alınması gerekir ve paraları geri verilmesi gerekiyor ama yönetici para iadesi yapmamak için hertürlü yöntemi denemekten vazgeçmiyor.

DeletedUser

Guest
bu kadar curcuna yapmaya gerek yok kim para iadesi yapar ki herkes değiştirme kartı verir, yani yeni dünyalarda devam :)

DeletedUser782

Guest
aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak için bu oyuna harcayacak daha fazla zamanım olduğunu düşünmüyorum...kaldı ki ben üye olurken sadece betada oynamak için üye oldum, başka dünyalarda oynamak için üye olmadım.. kimsede beni altınları başka dünyada kullanmam için başka dünyalarda oynamam konusunda zorlayamaz..

haaa bu arada sende haklısın milyon dolarlar çalınırken ülkeden, bizim 100-150liranın peşine düşmemiz curcuna olur.