2015 En İyi Oyuncu

• Konuyu başlatan DeletedUser2269
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3004

Guest
beyzade senin NU dünyasında ismin yok, gelmiş burada ukalalık yapıyorsun, oyunda multi hesaplar açmanıza alıştık, utanmadan artık forumlardaki oylamalardada sahte hesaplaramı tenezzül ediyorsunuz ? demekki oyuncu olmayanlar gelip foruma girebiliyor, o zaman bu yarışma şaibelidir !!!
görende libido için 100 kişi oy vermiş sanacak sen nerenin şeyisin bilemedim ki ?
bırak adamla konuşmamız arasına girme senin gibilere ne denir bilirsin, bilmiyorsan özel mesaj attım ordan bakar öğrenirsin.

DeletedUser3004

Guest
Sana soran olmadı kı nerden cıktın kı sen benım kendımden suphem yok ..Yakıstırmalarını ılk once kendıne yap onsan sonra hıc tanımadıgın ınsanlara pasam ok..Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz / Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
benimde şüphem yok muhakkak öylesindir,
Saldırganlar/Savunmacılar/Savaşçılar arasında göremedim de o yüzden dedim, "Mütahit paşam" diye alındıysan kusura bakma.

DeletedUser2607

Guest
Senın cok buyuk acın var demekkı yavrucum Allah ıslah etsın Allah kurtarsın, bayagı tatmın olmussundur aferım..EZIKLIGIN BURADAN BELLLI FAKE NICKLE YAZMANDAN HADI NAS GIT OTEDE OYNA GERCEK HAYATTA CIK KARSIMA SANA NEYIN PASASI OLDUGUMU GOSTERYIM SANA

DeletedUser2794

Guest
görende libido için 100 kişi oy vermiş sanacak sen nerenin şeyisin bilemedim ki ?
bırak adamla konuşmamız arasına girme senin gibilere ne denir bilirsin, bilmiyorsan özel mesaj attım ordan bakar öğrenirsin.

benim payıma düşenide sen ye, afiyet olsun.

DeletedUser

Guest
bence sen mütahitliğe aday koy orda başarılı olursun, sıralamaya bakarsan şehir sayımız eşit biz senle aynı mantıkta değiliz paşam :rolleyes: harikalarda görüşmek üzere...

Arkadaşlar gözünüzü seveyim şuna cevap verip, adam yerine koymayın...belli ki ortalığı laf ile karıştırmak ister. İnsan olan kendi işine bakar. işini hakkıyla yapamayanlar başkalarını konuşurlar, başkalarını konuşanlar kendi işlerini yapamazlar.

Başka da söze gerek yok...

DeletedUser2269

Guest
Sevgili oyuncular,
Bu yarışmaya herkes katılabilir. Sanmayın ki biz araştırıp etmeden 2015 in en iyi oyuncusunu seçeceğiz. Yazılan oyuncu isimleri araştırılacak, gerçekten oyunda iyi mi, multi mi? O yüzden herkes istediği şeyi yazsın :) Rahatsız da olmayın bu durumdan. Bizlere iletmiş olduğunuz raporların hepsi göz önünde bulundurulacak. Herkese başarılar ve iyi forumlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.