17 Aralık 2012 22.00 Sıralama listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Sordugun soruya bak Koloni gemisinin önüne yüzlerce saldırı ayarlıyolar dediğimi anladın mı? Bazıları gerçekten darvinin teorisine uyuyor üniversitede okutmalarının sebebini şimdi anladım:D

diğerlerinide kendikendine cıkarım yapıyosun. kendi uydurduguna kendin inanıyosun işte :D

DeletedUser768

Guest
Sordugun soruya bak Koloni gemisinin önüne yüzlerce saldırı ayarlıyolar dediğimi anladın mı? Bazıları gerçekten darvinin teorisine uyuyor üniversitede okutmalarının sebebini şimdi anladım:D

diğerlerinide kendikendine cıkarım yapıyosun. kendi uydurduguna kendin inanıyosun işte :D

... 47-48 saatlik yola koloni cıkıp koloni girişine yüzlerce saldırı ayarlıyor, ...

Kendini yalancı çıkarabilicek kadar düşebilir mi bir varlık...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
hala anlamadın dimi :D su saldırı yapmayı thor abilerinden birinden öğren Allah aşkına onlara okut mesajı anlatsınlar sana olan olayı. anlaşıldı sende zeka 0 ama bilginde yokmuş

DeletedUser768

Guest
hala anlamadın dimi :D su saldırı yapmayı thor abilerinden birinden öğren Allah aşkına onlara okut mesajı anlatsınlar sana olan olayı. anlaşıldı sende zeka 0 ama bilginde yokmuş

Merak etme sen oyun bilgim yeterince var ki seninde zoruna giden bu değil mi?

47-48 saatlik mesafeye koloni atılır,fakat aynı şehirden çıkıcak diğer saldırı birimlerinin o şehre varması yaklaşık 25 saat civarıdır.Yani öyle koloni 48 saatte gidiyor diğer birimlerde 48 saatte gider gibi bir mantıkla düşünüyorsan yanılırsın herzaman olduğu gibi.

Şimdi çıkıp koloniyle beraber gönderilirse filan dersin,yazıyı oku öyle yorum yap,tamam mı şeker çocuk... ;)

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Bak yine rezil ettin kendini. Benim yazdıgım yazıda "aynı şehirden cıkacak diğer saldırılar" diye birşey yok. UYDUR UYDUR. Savaştan anlamadıgını anlamasınlar çakma seni

öyle uydurdugun sekil bile olsaydı KENDİ UYDURDUGUNLA BİLE REZİL OLUYOSUN. kendin 10 saate saldırı cıkamamam diyosun adamların 25 saatine laf atmaya calışyıosun.

Yok olduğun tüm serverlar için YALANLAR UYDURUYOSUN. senin iotada oynadıgını orda oynayan herkes biliyor. kendi ittifak arkadaşlarından şerefli doğru konuşan herbiri bunu dogrular. EZDİLER KAFANI.

Betada serverı diğer thor üyelerinin bitirdiğini senin savaş yapmayı bile ogrenemeden 200k savaş puanıyla kapattıgını seni tanıyanlar biliyor. tanımayanlarda görsün

DeletedUser768

Guest
Bak yine rezil ettin kendini. Benim yazdıgım yazıda "aynı şehirden cıkacak diğer saldırılar" diye birşey yok. UYDUR UYDUR. Savaştan anlamadıgını anlamasınlar çakma seni

öyle uydurdugun sekil bile olsaydı KENDİ UYDURDUGUNLA BİLE REZİL OLUYOSUN. kendin 10 saate saldırı cıkamamam diyosun adamların 25 saatine laf atmaya calışyıosun.

Yok olduğun tüm serverlar için YALANLAR UYDURUYOSUN. senin iotada oynadıgını orda oynayan herkes biliyor. kendi ittifak arkadaşlarından şerefli doğru konuşan herbiri bunu dogrular. EZDİLER KAFANI.

Betada serverı diğer thor üyelerinin bitirdiğini senin savaş yapmayı bile ogrenemeden 200k savaş puanıyla kapattıgını seni tanıyanlar biliyor. tanımayanlarda görsün

48 saatten koloni çıktın diyelim,diğer saldırıları kaç deniz uzaktan çıkıcaksın ki 48 saatte girsin? Şimdi çıkıpta 6 7 deniz uzaktan saldırı çıkarıyor dersen ne gülerim. :)

Ben başkasının saldırısına laf atmıyorum, senin yorumuna cevap veriyorum.

Şimdi çıkıp bana başkasının başarısıyla hava atıyorsun demene rağmen, bu koloninin 47-48 saatten atılması senin mi yazıyorsun? Başkasının yaptıklarıyla burda laf yapmak ne oluyor buyur açıkla bunuda....

İotada oynuyor olsam merak etme açıkça oynuyorum derdim.Senin gibi yalan yanlış bilgi vermek gibi bir huyum yoktur benim....

İyi ForumlarBildir bildir :D

DeletedUser2852

Guest
Merhaba ,harikalar çağı ne zaman başlıyor bu dünyada bilen var mı arkadaşlar ?

DeletedUser2297

Guest
Açılacak olan yeni Dünya Pi açılış zamanını artık forumda paylaşın sizden isteğim budur erken alın çoğu kişi oyunu bıraktı ve yeni dünya açılmasını bekliyor.

Yeni dünya açılması demek rekabet demek rekabette bir yerden sonra altın alımına dönecek ve kullanılacak bilmem anlatabildim mi birde Grepolis oyununa daha çok değer verin. İnnogames in en mantıklı ve sürükleyici oyunu diye düşünüyorum ancak yetkililer fazla üstüne düşmüyor.