17 Aralık 2012 22.00 Sıralama listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Aile terbiyesi almamış bir insan oldugunu senin forumda eskiden beridir yazılarını okuyan herkes biliyor. Yorulma...

İnsanlara cevap veremediğinde susmak yerine karı gibi kıvırdıgını ve altta kalmamak için hiç tanımadıgın insanların kişiliklerine saldırarak prim yapmaya çalıştıgını forumu takip edenler biliyor. Silme hiçbir yorumunu ki yine herkes görmeye devam etsin senin kim oldugunu.

Benim kim oldugumu isteyenler oyun içinde ögrenirler. senin kim oldugunu forumda ogrenirler. Cunku oyunu oynayamıyorsun. Zamanım yok diyorsun sürekli forumda herkese laf yetiştiriyosun. Ben daha dün kayıtlıyım, senin kayıtların 3 senelik... İnsanlar okuyarak hepsini görüyor. dahada görmeyenler senin serverlarda baslayıp yok olusunu izleyerek anlıyorlar...

DeletedUser768

Guest
Aile terbiyesi almamış bir insan oldugunu senin forumda eskiden beridir yazılarını okuyan herkes biliyor. Yorulma...

İnsanlara cevap veremediğinde susmak yerine karı gibi kıvırdıgını ve altta kalmamak için hiç tanımadıgın insanların kişiliklerine saldırarak prim yapmaya çalıştıgını forumu takip edenler biliyor. Silme hiçbir yorumunu ki yine herkes görmeye devam etsin senin kim oldugunu.

Benim kim oldugumu isteyenler oyun içinde ögrenirler. senin kim oldugunu forumda ogrenirler. Cunku oyunu oynayamıyorsun. Zamanım yok diyorsun sürekli forumda herkese laf yetiştiriyosun. Ben daha dün kayıtlıyım, senin kayıtların 3 senelik... İnsanlar okuyarak hepsini görüyor. dahada görmeyenler senin serverlarda baslayıp yok olusunu izleyerek anlıyorlar...

Benim aile terbiyeme laf edebilecek birisi değilsin,olamazsın da.Çok şükür terbiyem yerimde benim,karşımdaki kim olursa olsun küçük düşürücü bir kelime kullanmam ve ondandır ki bunca senedir aktif bir hesabım var forumda.

Yorumlarımın hesap durduğu yerde duruyor,şuana kadar hiçbir yorumumu silmedim silmem de dert etme.Kimin ne olduğunu yorumlardan görüyor herkes,ondan boş konuşmaya konuyu saptırmaya gerek yok....

Oyuna 7 ay kadar daha vakit ayıramam işlerim dolayısıyla.Fakat döndüğümde umarım burda olursun oyun içinde görürüz kim olduğunu nasıl bir kişiliğin olduğunu diye düşündüm bi an ama vazgeçtim.Kişiliğini belli ettin zaten.Oyunda görebileceğim tek şey ne kadar savunma toplayabileceğin. :D

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Haa sen milletin herkesin karakterine laf ederken birşey yok, kendine gelince edemezsin konuşamazsın. aynı israil gibisin. nekadar "değişik..." insanlarsınız ya...

Sana bi soru sorim Yahudi mısın sen?

7 ay seni bekleyemem burda olursam olurum olmazsam bile sen herzamanki gibi nasıl olsa yok olursun. gözüm arkada kalmaz.

Birde senin işlerin bukadar yoğunken hergün burda gece 2-3lere kadar forumda kalıyosun herkese laf yetiştiriyosun ya. işte ben cok hayranım bu huyuna, yani yalan söyleme huyuna...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser768

Guest
Haa sen milletin herkesin karakterine laf ederken birşey yok, kendine gelince edemezsin konuşamazsın. aynı israil gibisin. nekadar "değişik..." insanlarsınız ya...

Sana bi soru sorim Yahudi mısın sen?

7 ay seni bekleyemem burda olursam olurum olmazsam bile sen herzamanki gibi nasıl olsa yok olursun. gözüm arkada kalmaz.

Sende benim gibi saygı çerçevesinde konuşmayı öğrenebilirsen sende konuşabilirsin,fakat öğrenene kadar konuşma...

Elhamdülillah müslümanım.Fakat benim inancım veya bir başkasının inancından sana ne?

Bu kadar konuştuktan sonra burda olamam diyorsan boşa yorma beni kapı orda güle güle..

Birde senin işlerin bukadar yoğunken hergün burda gece 2-3lere kadar forumda kalıyosun herkese laf yetiştiriyosun ya. işte ben cok hayranım bu huyuna, yani yalan söyleme huyuna...

:) Tekrar tekrar yazmaktan ben bıktım sen sormaktan bıkmadın.Foruma yorum yapmak 1 2 dakikamı alıyor.Oyuna vakit ayırırsam 18 saat ve üzeri ayırırım ben.Herkes gibi 1 2 saat baksam yeter gibi düşünmem, oynarsam tam oynarım.Şuan günde 18 saati geçtim 4 5 saat bile ayırabilicek vaktim yok,çok yoğunum.
Ama not al bir yere Temmuz 2015 ten sonra oyuna döndüğümde görüşelim mutlaka.Bakalım kaç saatte tüm şehirlerin biticek görelim.. :)

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Kendin gelemeden baskasına kapı gösteriyon, sen kendini cm falan mı sanıyon, ben burdayım sen yoksun ares az demiş sen baya artistsin laf artizi:D 7 ay beklicekmişizde sonra kaç saatte alcakmışta...
okadar tam oynuyodunda kendi ittifakın içinde bile seni iyi oyuncular arasına almamaları nasıl bir duygu? Sanırım benim yapabileceğimin en iyisi bu arkadslar kusura bakmayın falan diyosun onlara:D

DeletedUser768

Guest
Kendin gelemeden baskasına kapı gösteriyon, sen kendini cm falan mı sanıyon, ben burdayım sen yoksun ares az demiş sen baya artistsin laf artizi:D 7 ay beklicekmişizde sonra kaç saatte alcakmışta...
okadar tam oynuyodunda kendi ittifakın içinde bile seni iyi oyuncular arasına almamaları nasıl bir duygu? Sanırım benim yapabileceğimin en iyisi bu arkadslar kusura bakmayın falan diyosun onlara:D

Hem gel oyuna diyorsan hemde geldiğinde olamam diyorsan boş yere yorum yazmakla uğraştırma beni o halde.
Cm filan sandığım yok,imzamda yazıyor okursan anlarsın kim olduğumu.

İttifak içini bu kadar iyi biliyorsun madem neyin ne olduğunu kimin nasıl oynadığını da bilirsin.Ayrıca kim olduğunu açıkça söyle de bizde bilelim kim bu boş yere konuşup duran.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
imzandan kim oldugun değil kim olmadıgın anlaşılıyor sende nasıl bir zeka var :D

Ya varya harbi laf anlamazın tekisin. bu benim gerck orjinal hesabımdır. Oyunda cok basarılı cok yuksek cok tanınan bir hesap olmadıgı için tanımaman normal. Zaten oyunda senide tanıyan yok, forumdan tanıyoruz çok konuşmandan, herşeye laf yetiştirmenden çirkef kelimelerinden :D

Oyunda ise iotada oynadık biz senle, ama tabi sen kabul edemezsin onları. nasıl ezildiğini yediremezsin kendine. Sadece takılıyodun sen orda sonrada siliniyosun tabi dogal seyler bunlar senin için. Hesabın silinmesin diye siliniyosun sen.

DeletedUser2269

Guest
Herhangi bir kural ihlalinde postu rapor ederek bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu tarz konuşmalara hiç gerek yok.

DeletedUser2255

Guest
ya bu 1247 dünyayı fetihetmiş 200 bin savaş puanı ile oyun oynamış mahalle dedikoducuları gibi forumda çok bilmişlik yapıp betada mezarclık oynayıp boş şehir toplamış daha sonra açılan thetada silinmiş iotada silinmiş ezik thorun bir parçası işte ne yazıyorsunuz ki anlayın adam grepolis yönetimine girmek için iki saat düzenli yazıyor herkese moderatörden önce yazıyor işsiz galiba buna burda askeri ücretle iş verinde yeter forumda ondan başkalarınıda görmek istiyoruz

İTTİFAKININ İSMİNİ GREEK AMRY KOYAN BİR İNSANDAN NE BEKLERSİNİZ

DeletedUser

Guest
Sözün özü söylenmiş başka söze gerek yok. Bişeyden anlamaz 200k (bunu bilmiyodum) savaş puanı ile mi hava yapıyor sizi fethetme konusunda :D.

valla helal olsun. "ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider sıçmaya" atasözümüz 1247 için gelsin...

DeletedUser768

Guest
ya bu 1247 dünyayı fetihetmiş 200 bin savaş puanı ile oyun oynamış mahalle dedikoducuları gibi forumda çok bilmişlik yapıp betada mezarclık oynayıp boş şehir toplamış daha sonra açılan thetada silinmiş iotada silinmiş ezik thorun bir parçası işte ne yazıyorsunuz ki anlayın adam grepolis yönetimine girmek için iki saat düzenli yazıyor herkese moderatörden önce yazıyor işsiz galiba buna burda askeri ücretle iş verinde yeter forumda ondan başkalarınıda görmek istiyoruz

İTTİFAKININ İSMİNİ GREEK AMRY KOYAN BİR İNSANDAN NE BEKLERSİNİZ

:) Şu thete ve iota konusunu tekrarlamaktan bıkmadın mı sen ya.Git önceki yorumlarımı oku cevabı yazıyor orda.1 yorum yazın 2 yorum okuyun ki öğrenin,aynı şeyleri tekrarlamayın...

Forumda da yetkili olmak gibi bir derdim yok,eğer böyle bir amacım olsa direk olarak şirketle iletişime geçer yetkili olurum fakat gerek yok.Bununla ilgili daha önceden de yorum yazmıştım bir konuya.Moderatörlerden önce yazıyor demişsin,eğer ki oyun hakkında bilgin varsa sende yaz elini kolunu tutan mı var ANDREA76 ?
Yanlız bilip bilmeden yalan yanlış yorumlar yapıcaksan hiç bulaşma sonradan o yanlış bilgileri düzeltmek yine başkalarına kalır,onlara da böyle pişkin pişkin laf yaparsın sen. ;)

Sözün özü söylenmiş başka söze gerek yok. Bişeyden anlamaz 200k (bunu bilmiyodum) savaş puanı ile mi hava yapıyor sizi fethetme konusunda :D.

valla helal olsun. "ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider sıçmaya" atasözümüz 1247 için gelsin...

ilk önce söze bakarım söz mü diye sonra söyleyene bakarım insan mı diye.
Söz güzele benziyor fakat söyleyen için yorum yapmaya bile gerek yok....

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Adam senin yorumlarını okumaya gerek duymuyor demekki :D

En altta Yorum yapmaya gerek yok diyosun forumu yorumlarla doldurmuşsun ya yine, çok çelişkili bi insansın sen. 1 ileri 2 geri gidiyo zeka...

Buralarda harcanıyosun. birdahaki sefer 7 ay sonra başladıgında 200k'dan fazla sp yapmak için çabala büyü biraz 200k'lık bebe :D

DeletedUser768

Guest
Adam senin yorumlarını okumaya gerek duymuyor demekki :D

En altta Yorum yapmaya gerek yok diyosun forumu yorumlarla doldurmuşsun ya yine, çok çelişkili bi insansın sen. 1 ileri 2 geri gidiyo zeka...

Buralarda harcanıyosun. birdahaki sefer 7 ay sonra başladıgında 200k'dan fazla sp yapmak için çabala büyü biraz 200k'lık bebe :D

Yorum yapmıyım yapmıyım diyorum ama cevap yazmayınca kendini birşey sanmaya devam ediyorsun ufaklık.
Etrafında saldırıcak rakip bulamayınca havadan sp gelmiyor, bilip bilmeden konuşmak kolay biraz destekli konuşta ne olduğunu herkes doğru öğrensin...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
tamam işte andrea'da aynısını soyledi etrafı başkaları kesmiş sende hayalet koyleri keserek 200k toplamışsın. Dogrular herkes öğrenebilir çakma player. bunu kabul etmende güzel.

DeletedUser768

Guest
tamam işte andrea'da aynısını soyledi etrafı başkaları kesmiş sende hayalet koyleri keserek 200k toplamışsın. Dogrular herkes öğrenebilir çakma player. bunu kabul etmende güzel.

:) Her seferinde konuyu değiştirmek yerine tek konu üzerinden gitmeyi öğrenemedin şeker çocuk seni.Tek konu üzerinden gitmeyi öğrensene.....

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
niye dogruları insanları okuması canını mı sıktı velet? Halbuki dogruları istiyodun biraz once. senin soylediğinin aynısını soyledim hayırdır? kaç yasında bebeysen artık 200k sp ile kendi kendinide kandırıyosun. başkalarının başarılarıyla prim yapıyosun

DeletedUser

Guest
Bir sözün de doğru olsun. Hep yalan hep yalan. senden cok iyi siyasetçi olur bebe. Hani daha cevap yazmıcaktın bana? cok mu zoruna gitti doğruları söylemem

DeletedUser768

Guest
niye dogruları insanları okuması canını mı sıktı velet? Halbuki dogruları istiyodun biraz once. senin soylediğinin aynısını soyledim hayırdır? kaç yasında bebeysen artık 200k sp ile kendi kendinide kandırıyosun. başkalarının başarılarıyla prim yapıyosun

:D Hahahaha.Daha öncede yazdım anlamıyorsun daha ne diye uğraşıyorum ki senin gibi laftan anlamaz kurallara uymaz aile terbiyesi almamış bir varlıkla?

2 konu üzerinden farklı farklı bahanelerle konuşup duruyorsun fakat söylediklerine kendin bile inanmıyorsun ki bahaneler üretip duruyorsun.

200bin sp konusuna gelince en yakın rakip şehri 10 saat üzerinde olunca saldırı gönderip tekrar ordu basana kadar geçen zamanı hesaplarsan zaten ortalamalarda olduğunu görebilirsin...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
:D Hahahaha.Daha öncede yazdım anlamıyorsun daha ne diye uğraşıyorum ki senin gibi laftan anlamaz kurallara uymaz aile terbiyesi almamış bir varlıkla?

kendi yaptıgın hakaretleri kurar ihlallerini görmezsin yüzsüzün tekisin.

2 konu üzerinden farklı farklı bahanelerle konuşup duruyorsun fakat söylediklerine kendin bile inanmıyorsun ki bahaneler üretip duruyorsun.

yine kendin uyduruyon kendin inanıyon sen nerden biliyon benim soyleridiklerime inanıp inanmadıgımı bebe?

200bin sp konusuna gelince en yakın rakip şehri 10 saat üzerinde olunca saldırı gönderip tekrar ordu basana kadar geçen zamanı hesaplarsan zaten ortalamalarda olduğunu görebilirsin...

Server bitirenler bırak 10 saati suanda tanıdıklarım "sormadan isimlerini verip onları tartışmaya katmayacagım". 47-48 saatlik yola koloni cıkıp koloni girişine yüzlerce saldırı ayarlıyor, sonra yediden yok olan birimleri basıyorlar. Sen 10 saatten bahsediyorsun. Thor ittifakının bebesi sensin desene. onlar yapar sen havasını atarsın çaylak velet :D

DeletedUser768

Guest
kendi yaptıgın hakaretleri kurar ihlallerini görmezsin yüzsüzün tekisin.

yine kendin uyduruyon kendin inanıyon sen nerden biliyon benim soyleridiklerime inanıp inanmadıgımı bebe?

Server bitirenler bırak 10 saati suanda tanıdıklarım "sormadan isimlerini verip onları tartışmaya katmayacagım". 47-48 saatlik yola koloni cıkıp koloni girişine yüzlerce saldırı ayarlıyor, sonra yediden yok olan birimleri basıyorlar. Sen 10 saatten bahsediyorsun. Thor ittifakının bebesi sensin desene. onlar yapar sen havasını atarsın çaylak velet :D

Kural ihlalim varsa şikayet et ceza alıyım,bu kadar gocunman normal...

Söylediklerine inansan tek konu üzerinden yüklenirdin bana böyle 2 farklı konuda çeşit çeşit bahaneler üretmezdin.

:D Koloni gemisinden bahsediyor ya.Koloni gemisi ile hızlı taşıma kayıklarının hız farkı kaç haberin var mı merak ettim?

İyi Forumlar