17 Aralık 2012 22.00 Sıralama listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
huhaha. yanlis anlama kardes hama 300 puanlarda daha cok erken degilmi :))))))

DeletedUser768

Guest
huhaha. yanlis anlama kardes hama 300 puanlarda daha cok erken degilmi :))))))

Guerillero;

Dünya açıldıktan 5 saat sonra çekilmiş bir ss de 100.000 puanlı oyuncuların olması garip olmaz mıydı acaba?
Ve gülmenden 2 farklı sonuç çıkardım amacına göre olan yorumu okursun artık;

Amacın dalga geçmekse,dalga geçmeye çalışman gayet iyi kedi erişemiyiceği ciğere mundar dermiş.
Amacın komiklik yapmaksa,birçok kanalda beceri-yetenek programları var oraya çıkıp yapabilirsin.

Ve tamamen şahsi görüşüme gelirsek;
Eğerki ss yi beğenmediysen çekersen ss yi koyarsın.Başkasının yaptığına kusur bulup kendisi birşey yapmıyan birisinin yorumunu kaideye almam fakat bu seferlik cevap vermek istedim.Umarım bir dahaki seferi butür yorumlar yaparken [yapmayı düşünürsen] en azından düzgün bir Türkçe ve uygun üslupla yaparsın.Sanalda olsa burada yazılan ve yapılan herşey insanın karakter ve kişiliğini ortaya koyar...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Türk gibi başlayıp Türk gibi devam devam etmişsin.. Sürdürülebilir başarıya, başarı derim.. Gerisi sabun köpüğüdür.. Şu anda da fearles53'ün rütbesinde olsaydın bu tablo değer kazanırdı..

Yine de ilk beş saatlik tavşan misali rütben için seni tebrik ediyorum.. Ama istikrarlı kaplumbağalar seni çoktan geçmiş..

DeletedUser768

Guest
Dünya fetih amacı gütmediği için devam etmedim ve uzun zamandır giriş yapmıyorum.İlk giriş amacım sadece dünyayı incelemekti.Oynamayı düşünmüyordum.
Ve eğerki devam etmiş olsaydım hala ilk 15 te yer alıcağımıda düşünüyorum.Fetihsiz bir dünyada askersiz gelişim yapılabilir fakat zevki çıkmaz oyunda amaçta zevk almaktır.Zevk alınabilicek bir dünya olursa emin olun geri dönerim o dünyaya.

DeletedUser

Guest
ne aşk adamımıymışsın bilader

bu dünyayı yaratırken sana farklı bize farklı mı tanıttılar aten bu dünya açılırken fetih yok dendi..
şapkadan başka birşey çıkacak değil ya:D

iyi oyunlar

DeletedUser768

Guest
ne aşk adamımıymışsın bilader

bu dünyayı yaratırken sana farklı bize farklı mı tanıttılar aten bu dünya açılırken fetih yok dendi..
şapkadan başka birşey çıkacak değil ya:D

iyi oyunlar

Yorum kasmak için önüne gelen konuya rastgele yorum yapıyorsun dikkat et kendine.Sanal alemde söylene nherşey insanın nasıl bir karakteri olduğunu ortaya koyar.
Sana vericek cevabım ise ne zaman nerede oynıyacağım benim dışımda kimseyi ilgilendirmez.İlk gün öylesine bakmak için girdim daha sonra giriş bile yapmadım.İlerliyen zamanlara zevk alıcağımı düşünürsem tekrar dönerim o dünyaya.

DeletedUser

Guest
1247 senin bu saldırgan tavrın neci sen kendini kanıtlama derdinde misin sanane adamın postundan sanane adamın eleştirisinden sen bu resmi paylaşıp konuyu açıyorsan eleştiriye de tebrike de kendini kabul ettirmiş olarak açıyorsun sonra birisi birşey dedi mi de susmak bilmiyorsun yaşını bilmiyorum ama -18lerdeysen ergenliğin getirdiği bi laf sokma heyecanı +18 isen yetersizliklerin sonucunda böyle birşeyleri yapma gereksinimi hissediyorsun otur biraz sakin ol burda ne sen o dünyayı kurup yönetiyorsun ne de forumda moderatör sıfatı ile diğer üyelere karşı iş yapıyorsun sıradan bir oyun kullanıcısısın açtığın konunun gereğini yerine getir.

DeletedUser768

Guest
1247 senin bu saldırgan tavrın neci sen kendini kanıtlama derdinde misin sanane adamın postundan sanane adamın eleştirisinden sen bu resmi paylaşıp konuyu açıyorsan eleştiriye de tebrike de kendini kabul ettirmiş olarak açıyorsun sonra birisi birşey dedi mi de susmak bilmiyorsun yaşını bilmiyorum ama -18lerdeysen ergenliğin getirdiği bi laf sokma heyecanı +18 isen yetersizliklerin sonucunda böyle birşeyleri yapma gereksinimi hissediyorsun otur biraz sakin ol burda ne sen o dünyayı kurup yönetiyorsun ne de forumda moderatör sıfatı ile diğer üyelere karşı iş yapıyorsun sıradan bir oyun kullanıcısısın açtığın konunun gereğini yerine getir.

Evet haklısınız tebrik ve eleştiriye açık bir konudur bu durumda medenice tebrik edene teşekkür eder yapılan eleştirilerede yorum yaparım.

Yaş konusunada gelince akıl yaşta değil baştadır.Yaşa göre insanları değerlendirenler genelde çok yanılırlar.Karşındaki kişinin yaşı küçük diye aşağılama çalışırken kendisi rezil olan kişiler vardır.Buna örnekte çoktur değil mi?

Yönetim konusunda ise, ne oyunda ne forumda nede oyunun herhangi bir biriminde bu isimle veya başka bir isimle hiçbir yetkim-görevim yoktur.Fakat açtığım konularda yapılan eleştirilere cevap vermeye her üyenin hakkı olduğu gibi benimde vardır.

"-denis-" umarım aklın ve kişiliğin yaşa bağlı olmadığını anlayıp insanları yaşlarına göre değerlendirmekten vazgeçebilirsin.Yoksa bu durum reel hayatta hiç hoş olmayan hatalara neden olabilir.Lütfen beni yanlış anlama sadece bir tavsiye bu.

iyi oyunlar dilerim

DeletedUser

Guest
tavsiyen için teşekkür ederim ama burada tek bir postumdan kişiliğim hakkında sana yorum yapabileceğin kadar detay vermiş değilim burdan anlam çıkartabilmeniz normal ama bana dönük olarak yanlış aklın yaşta değil başta olduğu sözü doğrudur duruma göre değişebilir konuyu çarpıtmamak esastır.
mevzu ikili tartışmaya dönmesin uyarı almayalım kolay gelsin...

DeletedUser768

Guest
greek army ne yahu tövbe ya rabbi

Amaç neydi yorumda anlamadım.Ama 9,5 ay önceki bir konuya yorum atmanın bana göre 2 anlamı var;
-Ya foruma girmiyordunuz yeni girip gördünüz
-2. ihtimalde post kasma amacıyla yorum yaptınız...

1. ihtimal olduğunu temenni ediyorum.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
greek army ne yahu tövbe ya rabbi

Allah özentinin bile iyisini versin:D bu eleman kişilik arıyor. serverlarda hiçbirinde bunun ismini bulamazsın ama konusunca sanırsın oyuncuların kralı :D Herkese takılır 24 saat forumda herkesle tartışır. Oyuna gelince zamanım yok der, savaş olan bi server varsa gelirim der. oynasaydım ilk 15te kesin olurdum der :D.

Forumda başka bi sayfadada ares'e takılmaya çalışmış. Ares oynadıgı serverların hepsinde lider oynadı ve oynamaya devam ediyor.
Greek army forever :D ilk 15 ve 1247 never walk alone :D

Konu hortladı :D

+100000000

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser768

Guest
Allah özentinin bile iyisini versin:D bu eleman kişilik arıyor. serverlarda hiçbirinde bunun ismini bulamazsın ama konusunca sanırsın oyuncuların kralı :D Herkese takılır 24 saat forumda herkesle tartışır. Oyuna gelince zamanım yok der, savaş olan bi server varsa gelirim der. oynasaydım ilk 15te kesin olurdum der :D.

Forumda başka bi sayfadada ares'e takılmaya çalışmış. Ares oynadıgı serverların hepsinde lider oynadı ve oynamaya devam ediyor.
Greek army forever :D ilk 15 ve 1247 never walk alone :D

Konu hortladı :D

Dünkü oyuncular gelipte böyle laf yapıyor ya ne gülüyorum.Bilmiyorsan anlatıyım sevgili torunum;
Oyunu oynamak için ayırıcağım vakit 18 saat ve üzeri.Forumda ise 3 5 tane çaylağa cevap vermek sadece birkaç dakikamı alıyor.Ayrıca beni bilen bilir,bilmeyen de bakar,araştırır öğrenir.
Ares oynadığı dünyada lider oynadı diyorsun,bundan bana ne? Beta da varmıydı Ares dediğin oyuncu? Varsa neredeydi? Beta da harikaları tamamladığımızda emailime gelen mesajın resmini yüklemiştim foruma ordan bakarsın kaçıncı olduğuma.Ben öyle başkasının gözüne girip 3 5 asker bahşişi almak için hesap açıp " şu lider bu lider sen değilsin" gibi vaktimi harcıyamam.Eğer ki oynadığı dünyada liderse çeksin resmini koysun foruma herkes görsün,öyle başkalarına yorum yaptırarak lafla liderlik anca hayal dünyasında olur...

Ve sana tavsiyem kendin ol,başkasının ağzından yazılmış yorumları kopyala-yapıştır ile yazarak kendini rezil etme daha fazla.Her insan kendi karakterini gösteriyor burda ve bana "kişilik arıyor" diyebilicek bir şahıs değilsin haddini bil,bilemiyorsan aile büyüklerine danış öğrenip gel karşıma öyle yorum yap...

C. Forum Kullanma Şartları

1. Forum, amacı dışında kullanılmamalıdır. Gereksiz ve içerikçe boş mesajlar atmak, aynı başlıkta arka arkaya mesajlar atmak (flood), mesajlarda sadece başkasının alıntısını, gülümsemeleri ( ikonlar) veya +1 gibi ifadeleri kullanmak ve benzeri faaliyetler yasaktır. Aksi durumlarda mesajlar silinir.
Forum Kuralları

Oku-öğren-uygula, torun...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Bilmiyorsan anlatayım'dan sonrasını okumadım :D

Forum kurallarını takip sana mı kaldı padişahtan fazla padişahçı :D bana torun deme senle aynı kanda olmak insanı kendinden tiskindiriyor.:D

DeletedUser768

Guest
Bilmiyorsan anlatayım'dan sonrasını okumadım :D

Forum kurallarını takip sana mı kaldı padişahtan fazla padişahçı :D bana torun deme senle aynı kanda olmak insanı kendinden tiskindiriyor.:D

Eee insan olmaktan tiskiniyorsan söylenecek söz yok.Bulunduğun türü utandırma yeterli...

Çaylaklara kuralları öğretiyorum ki cahil kalmasınlar,senin gibi boş yorumlar atmasınlar...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
senin çaylaklara karşı yenildiğinide biliyorum ben. İttifakında deli gibi yalvara yalvara destek aradıgını ona ragmen koyunu kaybettiğinide biliyorum. HAdi yürü şimdi ense traşını görim. Sen kiiiim boy ölçüştüğün artizlik yaptıgın adam kim...

DeletedUser768

Guest
senin çaylaklara karşı yenildiğinide biliyorum ben. İttifakında deli gibi yalvara yalvara destek aradıgını ona ragmen koyunu kaybettiğinide biliyorum. HAdi yürü şimdi ense traşını görim. Sen kiiiim boy ölçüştüğün artizlik yaptıgın adam kim...

:) Anlaşılan birisi senin canını fena yakmış ki gelip burda böyle saçma sapan konuşarak rahatlamaya çalışıyorsun.
Benim köylerime öyle söylediğin gibi destek istiyecek saldırı geldiğini hatırlamıyorum.Fakat saldırı geldiğinde savunmam azsa destek gönder dediğim 3 kişi vardı onlarda ikiletmeden gönderirdi.Yani öyle yalvarma yakarma vs yok.

Ense traşımı neden bu kadar merak ediyorsun? Kafanı kaldır yukarı görürsün.Ben 1247, söylediğin gibi artizlik yaptığım kişide aile terbiyesi almamış,tecrübesiz olduğu halde kendini kendini çok yükseklerde gören carlos54 nickini kullanan 2 3 saatlik bir hesap.İtirazın mı var ?

İyi Forumlar