Şehirlerden saldırı

• Konuyu başlatan Jarxle
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
bence adambi şehre destek yolladımı o desteği sadece kendi şehrine geri döndürmemeli o şehirden başka şehirlere saldırı yapabilmeli yada başka bi şehre direk destek olarak yollamalı.
mesela uzaktaki bi şehrime destek attığım zaman o adamları oradan geri çekmeden o adadaki birine saldırtabilmem lazım

DeletedUser

Guest
Merhaba.

Bu önerinizi en kısa sürede takım üyelerine bildirecem.

İyi forumlar.

DeletedUser2553

Guest
En azından aynı oyuncunun kendi şehrilerindeki destek vs.. unusurları kendi kullanabilmeli... mitolojidede vardır diye düşünüyorum mesala bütün askerlerin belli bir noktaya toplayarak ordan yola cıkma vs... Oyunun monotonlaşmasıda bu nedenle bence kısıtlı taktik sabit uygulamalar... saniyeyi tutturdun tuttdun :D tutturamadın saldırı sefillik... heyacan sadece burda mesela sürekli haritayı kontrol et yakında sehri varmı oradan kac asker cıkabilir yada gemi cıkabilir belli ekstralık bir durum yok mesala bilgeliği ben kullanmıyom fazlaca cünkü en fazla gelecek asker belli bir şehir :))))3000 nüfüs... ya 500000 lik bir odu olabilseydi o zaman heyecanda artar faaliyetler de...

2nci bir husus askeri desteğe gönderiyorsunuz o asker orda ne yer ne icer aylarca şehirde duruyor madem oradaki ciflik o askerleri besleyebiliyor neden ciftlikte nufus sınırı var saçma bnce ... o şehre düzenli gıda vs... aktarılması gerekli yine askerler hic yaşlanmıyor... ben pcde yaşlanıyorum. hep bunlar genc kalıyor.... Bu da saçma savaş gücünde eksilme moral düşüklüğü direnmesi zayıflamısı gerek çeviklik hareket kapasitesinde azalma vs de olmalı adam basıyor sehre askeri cekip gidiyor.

DeletedUser

Guest
bence adambi şehre destek yolladımı o desteği sadece kendi şehrine geri döndürmemeli o şehirden başka şehirlere saldırı yapabilmeli yada başka bi şehre direk destek olarak yollamalı.
mesela uzaktaki bi şehrime destek attığım zaman o adamları oradan geri çekmeden o adadaki birine saldırtabilmem lazım

Bende katılıyorum bu duruma, saldırınn geri dönmesi süresi ve tekrar başka birime saldırı düzenlenmesi işkence bir durum... Gitmiş olduğum sehirden tekrar yeni saldırı düzenleyebilirim işgaller gerçekleşe bölgede ilerleme sağlanmalı....