İrfanirfan & Melindaemirhan

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser768

Guest
ocrwP.png

Saldırılarda emeği geçenleri yazamadım ama unutmadım da;
Takoz
Sankaya5
Kaptanx

Ve son olarakta savunanlar tektek rapor koymakla uğraşmasınlar diye aldığımız raporumuzu da yayınlıyalım dedim. :)

KAXq.png

İyi Forumlar

DeletedUser690

Guest
Ahh nolacak bu cocuklar 2kişi vs 2 ittifak da kesmiyor yahu tek kişi saldırırız yakında .

SAVUNMAYA DEVAM KAZANIRSINIZ SAVUNMAYLA

DeletedUser782

Guest
joseph24 bugün saat 00:38
ben istemedikçe sen benden şehir felan alamazsın

3000birem ile desteklenen şehri arkadaş Gönül rızasıyla verdi(miş) :)

Dumlupınar ile kardeşler takımı birlik olduğunu ilan etsin.

DeletedUser690

Guest
Sunum güzel modumuzda begendi daha cok güzel rapor getirelim gayri :cool:

İlahi Komedya

Guest
Şu mesaj düzenleme süresi kaldırılsa çok güzel albümler yapabilirim.
15 20 ss lik albümler yaptığım oluyor diğer forumlarda. Film karesi gibi gayet hoş duruyorlar. :)

İyi Forumlar

Öneri olarak yazabilirsin.

Şöyle de olabilir; önden 3 ss koyarsın yorum gelince birkaç ss daha eklersin..

Sonra ben onları birleştiririm :)

Diğer taraftan, mesajı düzenlersen güncel ileti yok gibi görünebilir. Parça parça koyarsan konu güncel kalmış da olur..

DeletedUser768

Guest
Öneri olarak yazabilirsin.

Şöyle de olabilir; önden 3 ss koyarsın yorum gelince birkaç ss daha eklersin..

Sonra ben onları birleştiririm :)

Diğer taraftan, mesajı düzenlersen güncel ileti yok gibi görünebilir. Parça parça koyarsan konu güncel kalmış da olur..

Diğer forumlarda her sayfa için tek yorum yapıyordum.Kare kare yüklüyorum ss leri anlık gelişmeler fark ediliyordu.Sanki bir film izliyormuş hissi veriyordu.
Burda düzenleme süresi var.Ondan burda böyle birşey yapamıyorum.Ama kısmetse haftasonu güzel bir görsel şölen hazırlamayı düşünüyoruz.

İyi Forumlar

İlahi Komedya

Guest
Önceki mesajda da söylediğim gibi öneri olarak yazabilirsiniz. Foruma dair önerilerin kabul edilmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..

DeletedUser768

Guest
Önceki mesajda da söylediğim gibi öneri olarak yazabilirsiniz. Foruma dair önerilerin kabul edilmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..

Öneri yapmam birşeyi değiştirmez.Bunun yapılması çok zor.Düzenleme sınırının olmasının nedeni var.Kaldırılması için her düzenlemede önceki düzenlenen mesajı sistemin kaydetmesi gerekir.O sistemi de yapıp yüklemek yerine süreyi kaldırmazlar.

Böyle idare edicez artık ne yapalım..

İyi Forumlar

İlahi Komedya

Guest
İsteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci demiş kemal abimiz :)

İlahi Komedya

Guest
Susayım, sus, sussunlar;

Yoksa hesaplar gidecek :)

İyi forumlar..

DeletedUser768

Guest
9PZQH.png

En kısa zamanda "Kare Kare Şehir Fetihi" konusuyla bu ve diğer şehirlerin fetih raporlarını paylaşıcaz.Bizi takip etmeye devam edin...

İyi Forumlar

DeletedUser690

Guest
Saldıran asker kaybeder savunan sehir :)

"Sözümün arkasındayım gecici olarak alacagımız sehirlere bakıcılık yaptıkları icin tüm oyunculara tesekkür ederiz."

DeletedUser

Guest
ya benim alacağım şehre bakıcılık yapan şanslı arkadaş lütfen beni fazla uğraştırma saldırım geliyorsa zaten alacam malum şehir kaybetmek kaçınılmazsa zevk almaya bak :))

İlahi Komedya

Guest
Oddyseus, güzel sözmüş.. Savaş için de ayrıca tebrikler güzel rapor :)