Ödüllü İttifak Arması Yarışması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
"Yarışma platformuna gönderilen logolarla ilgili ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Tasarımlar başka platformda yayınlanmamış olmalıdır."

Bu kuralı yayınlamış olmamıza rağmen gelen logoların %99'unun farklı sitelerden alınan çalışmaların üzerine sadece klan isminin yazılması ile yaratıldığı ya da bir efekt uygulanarak farklılaştırıldığı gözlemlenmiştir. Bu sebeplerden yarışmamız 15 gün daha uzatılmıştır. Tüm oyuncular katılmış dahi olsalar yeniden logo tasarımlarını gönderebilirler. Bu süre sonunda yine değerlendirilebilecek bir grafik elde edilemezse yarışma iptal edilecektir.

Hepinize başarılar dileriz.​

DeletedUser2377

Guest
http://i.hizliresim.com/KZrOD3.jpg bu büyük boy olarak gösterimi kendim yaptım pc den.. yazılar bana ait..

buda 300*300 boyutunda görünümü
Adsız3.jpg kolay gelsin ilerleyen zamnlarda geliştiricem bunu :D

Eklentiler

• Türk Timi.jpg
    Türk Timi.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 10

DeletedUser

Guest
EFSANEVİ AKINCILAR yarışmaya katılım armamız.
Bir yerden alıntı değildir, şahsım tarafından tasarlanmıştır.

EFSANEVI AKINCILAR.jpg

DeletedUser

Guest
EFSANEVİ AKINCILAR yarışma armamız.
Kurallar dahilinde siyasi neden içerdiği düşünülen osmanlı tuğrası armadan çıkarılmıstır.

EFSANEVI AKINCILAR1.jpg

DeletedUser2168

Guest
Troy İttifakı - Yarışma Arması

Eta - Troy
(Boyut düzenlemesi yapıldı)

Transparan:
qq1vrB.png

SB:
NV6D7Q.jpg

DeletedUser

Guest
yarişma süresinin uzatilmasi hakkiyla tasarim yapan benim gibi tüm katilimcilarinda zan altina girmesi anlaminami geliyor ?

Yarışmanın kuralları tüm katılımcılara açık ve belirgin şekilde bildirilmişti.
yarışma süresinin uzatılması söz konusu değildi , madem o logolar fake yada başka siteden alınmıştı (sizinde belirttiğiniz gibi) elenmeli ve vasatta olsa Tasarlanan diğer katılımcılardan seçim yapılabilirdi bu zaman zarfında.bu benim kendi şahsi düşüncemdir.

benim gibi düşünen katılımcılarda aynı yorumları yapıcaklardır.

DeletedUser2269

Guest
Yarışma hakkında soru ve düşüncelerinizi bu konu altında paylaşınız.

DeletedUser

Guest
yarışma kurallarına uygun hale getirildi
barborossa.PNG
merak edenlere )
armamızın solundaki at gücü ve hızı . digeri sadakati dostlugu ve üyelerimiz arasındaki baglılıgı temsil eder..
atların arasındaki koloni gemisi rakiplerimizin şehirlerini ziyaret edecek olan gemiyi temsil eder
iç armanın üst tarafındaki hoblit ve süvari bezdiren saldırı gücümüzü. alt tarafındaki sentor ve serberusta caydıran tanrısal savunmamızı simgeler
yine iç armanın ortasındaki rölyef üstündeki gemi denizlerdeki hakimiyetimizin simgesi olan ateş gemilerini temsil eder
armanın alt tarafındaki senato şehirlerimizi yanındaki gemilerde rakiplerimizin gemilerini bekleyen biremlerimizi simgeler
alt taraftaki insan figürü her ne olursa olsun rakiplerimizin de kişilikli bireyler oldugu ve önceligimizin insan odaklı bireylere saygı sevgi ve muhabbet besleyen anlayışa baglı kalacagımızı hep hatırlatan bir imgedir
armamızın cerçevesinin alt tarafındaki mavi denizleri üst tarafındaki mavi gökyüzünü simgeler
OKUDUGUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ))

DeletedUser2377

Guest
http://i.hizliresim.com/KZrOD3.jpg bu büyük boy olarak gösterimi kendim yaptım pc den.. yazılar bana ait..

buda 300*300 boyutunda görünümü
411 adlı eklentiyi görüntüle kolay gelsin ilerleyen zamnlarda geliştiricem bunu :D

Beyaz kalp iyi kalbimiz temiz ama gerektiğinde de kana susamış savaşcılar gibi ölmeye hazırız anlamına geliyor.. Damlayan her damla kanlar da dağılsakta yine birbirimizi bulur bir bütün oluruz anlamında..

DeletedUser

Guest
lionade1.jpg

Server: Lambda
İttifak: LionS
Grafik tasarım, 3D Studio Max ile yapılmıştır. Katılan herkese başarılar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.