Arama sonuçları

1. ArchCoder

Yeni Dünya Emproion Hk.

Neden daha yeni açılan dünya ile aynı özelliklerde başka bir dünya açıyorsunuz.. Hem de duyurusu dahi yapılmadan? Gelin beraber karşılaştıralım... Tabii küçük küçük değişiklikler var. işte gece bonusu saati, ittifak sınırı gibi. Böyle bir dünyada kimin oynamasını düşünüyorsunuz? Bu şekilde altın...
  2. ArchCoder

Kahraman Tahsisi Hakkında Öneri.

Herhangi bir şehirden geri çekilen kahramanı, başka bir şehre "250 Altınla hemen tahsis et" özelliği getirilse güzel olurdu. Rekabetin sürdürülebilmesi için tabi buna sınırlama ve 2.-3. tahsislerde altın katlama getirilebilir. Örneğin; A şehrinden kahramanı çekip, B şehrine atayacağım zaman...
  3. ArchCoder

İlahi Sınavlar

Etkinliği beğenmedim. Birçok görev çok zor.
  4. ArchCoder

Hermes'in Tanrısal Sınavı - Cevap Odası

Cevap: Hera Kullanıcı adı: Fraghera.
  5. ArchCoder

3. Bilmece için cevap: Poseidon Oyuncu adım: Fraghera.
  6. ArchCoder

2. bilmece için cevap: Athena. Oyuncu adım: Fraghera.
  7. ArchCoder

Cevap Hades. Oyuncu adı: Fraghera.
  8. ArchCoder

Yeni oyun sonu: Hakimiyet

Tamam. Şimdi gördüm. Oyunda mesaj atmışsınız zaten. Doğum günü dünyasıymış. Yeni oyun sonunu deneseydiniz keşke.
  9. ArchCoder

Yavaş dünya iyi güzel de bu Helorus dünyası Grepolis'in doğum gününe özel bir dünya değil değil mi? Liwet
  10. ArchCoder

Sevgili oyuncular, 5 Eylül günü Delos kapılarını açıyor. Bu dünya çok hızlı ve 3 şehirle başlanıyor. Grepolis 10. yaş günü şerefine! Dünya ayarları: Oyun Hızı: 6 Birim Hızı: 5 Ticaret Hızı: 3 Gece Bonusu: 22.00-08.00 Acemi Koruma: 5 gün İttifak Limiti: 35 Sistem: Fetih Moral: Yok Oyun Sonu...
  11. ArchCoder

Saldırı Bildirimi Hakkında.

Ayrıca anlık bildirimler örn. etkin olan Troya dünyasında oynanıyorsa, orada 2-3 saniyelik gecikmeyle -ki bu çok normal- ekrana düşüyor. Ancak oynanan diğer dünyalarda kat'i suretle herhangi bir saldırı bildirimi gelmemekte. Eğer bu oyunu etkin bir şekilde oynayacaksak saniyelerin bile ne...
  12. ArchCoder

Saldırı Bildirimi Hakkında.

2.189 sürümünde eski alışılagelen saldırı sesi yerine mobildeki genel bildirim tonu saldırı bildirimi olarak geliyor. Dolayısıyla saldırı gelip gelmediği eski sürümde olduğu gibi anlaşılmıyor. Bunun düzeltilmesini istiyorum. Teşekkürler.
  13. ArchCoder

2015 En İyi Oyuncu

Seyidbinvelid