[OYUN] Oyun Hakkında Sorular

DeletedUser

Guest
Merhaba.8. çitfçi köyünü nasıl fethedebilirim?Simülatörde deniyorum fakat çok fazla asker kaybım oluyor.Yardımcı olabilecek varmı?

DeletedUser

Guest
İyi gunler oyunda yeniydim ve henuz daha ilk sehrim ve saldiriya ugradim sehrim feth ediliyor diyor ve adamlar destek yolluyorlar paso ben adamlarimi kacirrmistim ve az sonra koye donecekler ama onlar daha guclu simdi benim.oyunum.sona mi erdi ??

DeletedUser3338

Guest
Tüm sorular bu başlık altında sorulduğu için hem bağlığın sayfa sayısında ciddi bir artış olmuş hem de sorular ve cevaplar birbiri ardına devam ettiği için takibi zorlaşmış diye düşünüyorum. Bunun da dışında verilen cevaplar aslında hükümsüz.

Misal,
Bu başlıkta ilk sorular sorulardan birisi, çiftçi köylerinin fethi hakkında olmuş ve asker ile saldırıp köydeki sapancıyı öldürerek fethilerin başladığını ve adım adım diğer çiftçi köylerine doğru nasıl ilerlediği anlatılmış. Ancak bu tarifin hangi dünya için olduğu bilgisi yok. Örneğin ben Pi dünyasında oynuyorum ve bu dünyada çiftçi köyleri savaş puanı ile feth ediliyor ve yine savaş puanı ile geliştirilmeye devam ediyor. Dolayısıyla soruların cevapları aslında sorunun hangi dünya için sorulduğuna göre farklılık göstermeli.

Bu bağlamda forumda tek bir soru-cevap başlığı olması yerine, her bir dünyanın altında ayrı ayrı soru-cevap "bölümleri" olmalı ve bu bölümlerin altında her bir ayrı soru için ayrı bir başlık açılmasına izin verilmeli diye düşünüyorum. Zira bu dünya arasındaki farklılıklar konusu bizzat oyunun wiki'sinde de benzer bir karmaşa içeriyor. (dünyalar arasındaki hız katsayısı farklı, dünyalar arasındaki tüm farkları ifade etmek için yetersiz kalıyor)

iyi oyunlar..

DeletedUser3352

Guest
Oyuna 15 20 gün giremedim diye kendi ittifakimdaki birçok kişi sehirlerimi feth etmiş saldır i atmış vs ittifakdan da uzaklastirmislar uzun zamandır oynuyordum hiç iyi bişey değil bu

DeletedUser3352

Guest
Kendi ittifakindan olan kişilerin senin şehirlerini toplamaya başlaması bu kadar kolay olamamali #Anadolu #KorkusuzSavaşc #Karakol bir daha bu bozuk ittifaklarla mı asla

DeletedUser2969

Guest
Habersiz iş yaparsanız bu durum kacınılmazdır. Oyuna bakamıcaksınız tatile alıcaksınız. Aksi halde siz zaten bu ittifakların bir üyesi değil en büyük düşmanı oluyorsunuz.
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif

DeletedUser3436

Guest
Oyuna 15-20 gün giremeyecekseniz tatil modu denen bir şey var 42 gün hakkınız var onu oraya hava Olsun diye koymamışlar. Hiç haber vermeden oyuna 15-20 girmeyeceksiniz ve şehirlerinizi aldılar diye kendi ittifak arkadaşlarınızı şikayet edeceksiniz aslında tam tersi olmalıydı . bu ekipçe oynanan bir oyun eğer bu kadar uzun süre girmezseniz haber vermeden tatile almadan kendi ittifak arkadaşarınıza büyük ihanet etmişsiniz demektir. Siz oyunu sallamıyacaksınız ekip arkadaşlarınızın emeğini öenemsemiyeceksiniz ve burada gelip şikayet edeceksiniz gördüğüm kadarıyla 14-15 yaşında da değilsiniz..
Bu yaşta bunu çözmeniz lazım bu kadar uzun süre oyuna girmeyecekseniz ya tatile alırsınız ya ekip arkadaşlarınıza haber verirsiniz önlemlerini alırlar adamlar müneccimmi sizin oyunu bırakıp bırakmadığınızı nereden bilsinler.

DeletedUser3440

Guest
Kendi ittifakindan olan kişilerin senin şehirlerini toplamaya başlaması bu kadar kolay olamamali #Anadolu #KorkusuzSavaşc #Karakol bir daha bu bozuk ittifaklarla mı asla
Şu an tekrar anadu 2 ittifakına girmiş bulunuyor bu arkadaş. Bu cümleleri yazdıktan sonra nasıl tekrar geldi? Bunu nasıl kabul etti bilmiyorum ama ben kabu etmiyorum.. İttifaktan atılacak. büyük ihtimalle tekrar buraya yazar:)

DeletedUser3352

Guest
Evettt tabiki cevap vericem sizin ittifakinizdan kaç özür aldım tabi senin haberin yok en az 5kerecdavet aldım tekrardan ben ittifakda 7aydan fazladır vardım diğerlerini reddettim bunu da yanlış kabul ettim hala fikrimin arkasındayım bütün formlarada yazicam

DeletedUser3440

Guest
Evettt tabiki cevap vericem sizin ittifakinizdan kaç özür aldım tabi senin haberin yok en az 5kerecdavet aldım tekrardan ben ittifakda 7aydan fazladır vardım diğerlerini reddettim bunu da yanlış kabul ettim hala fikrimin arkasındayım bütün formlarada yazicam
Bu cümleleri yazdığınız bir ittifkta neden duruyorsunuz?? illa atmamız mı lazım:))
Belki kapasiteniz yeterli değil anlayamıyorsunuz ama oyundan attığım mesajı buradan son kez yazıyrum.
Şimdi ben sizi anlayamadım.. sizin şehirler alınmadan önce zaten forumda yazılmıştı kırmızı olan yani 1 hafta oyuna girmeyen oyuncunun şehirleri alınır şeklinde. bu size özel bir şey değil. bütün ittifaklarda bu böyledir. İşiniz varsa oyuna belli bir dönem giremiyecekseniz haber verirsiniz destek atılır şehirlere. ya da tatile alırsınız. biz almasak rakip ittifak alacak oyunun kuralı bu.
kaç yaşındasınız bilmiyorum ama söylemleriniz mantıklı değil.

DeletedUser3469

Guest
Merhaba ben aynı pc üzerinden iki adet ayrı hesap açtım ama hiçbir şekilde yardım yapmadım sadece köyleri geliştirmek için kendi madenleriyle köyü geliştirdim şimdi birini mobile den ben birini pc den biraderim oynuyor ban yeme ihtimalimiz var mı ileride kaynak savunma falan gönderirsek birbirimize?

DeletedUser3576

Guest
Merhaba arkadaşlar, Forumda arama yaptım bir bilgi bulamadım. Buraya yazma ihtiyacı duydum.

Ana Şehrimin dışında ikinci bir koloni edindim şimdi üçüncü bir koloni için yer seçip konuşlanmak istiyorum ancak " Şehir yeri: 1 " koşulu ile karşılaşıyorum.

Sorum "Şehir yeri: 1 " koşulunu hangi binayı geliştirerek yerine getirebilirim? Bu koşulu yerine getirmem için ne yapmam gerekiyor?

Cevaplar için teşekkürler.