2016- 2017 EN İYİ İTTİFAKLAR OYLAMASI

• Konuyu başlatan DeletedUser3353
  • Başlangıç tarihi

EN BEĞENDİĞİNİZ İTTİFAK HANGİSİ?

• Toplam oy kullanan
    23
  • Anket kapalı .

DeletedUser3353

Guest
Tek Seçenek Hakkı.
Oylama 1 hafta sonra sonlandırılacaktır.Saygı ve Sevgi ile.

DeletedUser2523

Guest
bu kadar ittifak içinde thor olmaması sevindirici ittifak ismi kirlenmemiş oldu bu şekilde..
aynı karede olmamamız bile bazı şeyleri ifade ediyor....anlayana

DeletedUser3072

Guest
TR Omicron'un galibi GKTRKNGY'ın olmaması, kusura bakmayın da bu anket'in hiç bi anlam ifade etmediğini gösteriyor.. Nerdeyse girdği bi çok dünyada tutanamayıp hadi yeni server açıldı oraya geçiyoruz diyen ittifakların oylaması gibi bişey olmuş..

DeletedUser3379

Guest
hmm loki neden yok ?
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

DeletedUser3354

Guest
TR Omicron'un galibi GKTRKNGY'ın olmaması, kusura bakmayın da bu anket'in hiç bi anlam ifade etmediğini gösteriyor.. Nerdeyse girdği bi çok dünyada tutanamayıp hadi yeni server açıldı oraya geçiyoruz diyen ittifakların oylaması gibi bişey olmuş..
rahmet lı ahmet abımızın ısmı :(

DeletedUser3354

Guest
bu kadar ittifak içinde thor olmaması sevindirici ittifak ismi kirlenmemiş oldu bu şekilde..
eskıden thor thor ken cok ıyıdı ama olumpus yanlısı ve herkezın gozunde alt ıktıfak gorunmesı olayları fark ettırdı anlayana :)

DeletedUser3354

Guest
ama teskı
dostum unutum ben da bız duzenledık suan bu anket aktıf ıktıfakları kapsıyor ama hazırlarken dıkkatsızlıgımızden olmus bılsem koymazmıyım
latı medussa yı koyduk onun ıktıfkaını temsıl edıyor aynı ıktıfka :)

DeletedUser3353

Guest
Gktrgkngy abimiz demek Teskilat-ı Mahsusa demek , Biad demek. Oylamaya ismi zaten koyuldu bunu toplu mesajda da belirttik GKTRKNGY ismi geciyor dikkat edersen hastasiempre dostum.Guzel düşünce fakat eksik ;)

DeletedUser3384

Guest
rahmet lı ahmet abımızın ısmı :(

Evet ahmet abinin ismi tanımıyordum bir kazada öldüğünü duydum bu ismide omicron dünyasında koyan kişide benim.
KorkusuZ SavaşçılaR omicron dünyasındaki ittifak ismini ölen ahmet abinin ismi olarak değiştirilmiştir. Tabiki o isminde burda olması gerekiyordu.

DeletedUser3384

Guest
Dikkatinizi çekerim, KorkusuZ SavaşçılAr'ın bu oylamada olmaması gerekiyor.

Benden izin almanız gerekiyordu. KorkusuZ SavaşçılaR isim hakkı bana aittir. Böyle bir progabandaya izin veremem. Burda haksız bir yarışma düzenliyosunuz. 10 başka ittifakla kendi ittifakınıza oy verebilirsiniz

Deli den selam olsun herkese

En iyi oyuncu seçilmesi ne zaman
Tabiki tek başıma yeterim

DeletedUser3378

Guest
Dikkatinizi çekerim, KorkusuZ SavaşçılAr'ın bu oylamada olmaması gerekiyor.

Benden izin almanız gerekiyordu. KorkusuZ SavaşçılaR isim hakkı bana aittir. Böyle bir progabandaya izin veremem. Burda haksız bir yarışma düzenliyosunuz. 10 başka ittifakla kendi ittifakınıza oy verebilirsiniz

Deli den selam olsun herkese

En iyi oyuncu seçilmesi ne zaman
Tabiki tek başıma yeterim

Niye korkusuz savaşçılar anket konusunda yazılamaz her ittifak yazilabilir

DeletedUser1743

Guest
Siz artık Olympus ittifakının alt ittifakı olduğunuz icin Yusuf kasırga sizi yazmadı die biliyorum

DeletedUser3124

Guest
Şuana kadar bulundugum ittifaklar, Aykırı Adamlar, Müttefikler Birliği, Olympus, Batı Trakya, Thor hiçbiri yok, hele Olympus ile 1 dünyayı kazanıp 2.de 1.sıradayız ona rağmen burdada olmaması ilginç :) Zaten bu oylama serverına göre yada yılına göre olmalı, ayrıca 1.sıradaki teşkilatın sigmada avangersın alt ittifakı olarak çıktığını ve hep onların koruması altında geliştiğinide herkes biliyor, ama burda avangers da yok :)