Köy Toplama, Köy Geliştirme, Hızlı Geçiş

• Konuyu başlatan DeletedUser2969
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2969

Guest
1-Mobilden ciftci köyü toplamak belirli seviyeden sonra neredeyse imkansız hale geliyor. en altlara dogru toplamaya basladıgında sürekli yukarı cık tekrar topla. 20 şehri olan bir oyuncu olsun 18 numarayı topladıktan sonra geri geliyor. ve en üstten tekrar asagı inip 19 numaraya gelip toplamaya calısıyor.

Biz mi hata yapıyoruz yöneticilerin bunu görsel olarak gösterirse güzel olur.

2. Kısım oyunda klavye masaüstünde aktif rolde sehirler arası geçişte kullanılabiliyor bunu biliyoruz. peki köyler arası geçişte. Benim işimi kolaylastırsa grepolis yapımcısı Aşağı ok tuşunu kullanarak. şehirler arası hızlı geçiş yapsak güzel olmaz mı.

3.Çiftci köyü toplama ekranından direk ciftci köyü geliştirme imkanı sunulsa tüm oyuncular icin cok rahat olur. Eziyet bir durum var. Buda grepolis icin oyun ilerledikce oyuncuları sıkıltırrıp bırakmalarına sebep oluyor.

Özellikle 2 ve 3 numaralı iletilerin acilen iletilmesi rica olunur. En yakın güncellemede halletsinler.

DeletedUser3342

Guest
Selam
Bende sırf bu konu için foruma giriş yaptım inanın oyundan soğudum inanın su çiftlikler yüzünden birşeyler yapılmalı artık 100 altın vereceğim danışman alacağım ama bence daha pratik bir çözüm bulunabilir ciftlikle ugrasacaksak gidelim farm oynayalım yani ben isim gereği de ayrı bir zorlanıyorum 200 altın vereyim hepsini tek tikta toplayayim...