Yeni Sürümler

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Keşke bu güncellemelere envartede bulunan sağduyuyu kullanmaya çalışırken dahili bir hata oluştu diye bir hata veriyor onu düzeltmenin bir yoluda eklenseydi günlerdir mağdur durumdayım ve halen bir çözüm bulunamadı destek ekibine başvurup hatanın resminide atmama rağmen. Sizlerde biliyorsunuzki bu oyunda s.p herşey demektir ve tam sağlam s.p kazanacağım saldırılar yaparken sağduyu kullanamamak çok can sıkıcı bir durum.

Konu teknik ekibe iletilmiştir.

DeletedUser768

Guest
2.81 sürümünde gelen SSL çok geç kalınmış bir uygulama.Normalde her türlü harici sayfa için uyarı vermesi gerekir.Buna dair kodlamalar innogames bünyesinde mevcut,onları kullanarak çok kısa sürede bunu zorunlu hale getirmesi gerektiği kanısındayım.Sonuçta en ufak bir dosyanın içine bile yerleştirilebilen programlar ile oyuncuların mağdur olması içten bile değil...

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Roma komutanı etkinliği hakkında bilgi bulamadım.Wiki sayfasındada yok acaba bilgi verebilir misiniz?

L.png

DeletedUser768

Guest
2.109 güncelleme duyurusunun saati çok manidar olmuş. Teşekkürler Liwet. ;)

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Sistem mesajlarının görünümünü değiştirdik. Eyleminiz onaylandığında yeşil, bir hata oluştuğunda ise kırmızı sistem mesajı ekranın ortasında çıkacak.
sistem mesajları ekranda çok bekliyor..süreyi kısaltın

DeletedUser3247

Guest
bu yeni güncellemeden sonra artık cep telefonlarına alarm gelmıyor, sadece saldırı msj gelıyor. kesinlikle bu hata düzeltilmesi lazım. Arkadaşlar saldırı ikaz sesinin gelmediklerini söylemişlerdi. bizde oyunu tekrar silip kurmalarını söylemiştik.. aynı hata yeni sürümü yükleyince bende de oldu.. malesefki bende olmasının faturası biraz ağır oldu.. suan savaşların aktif olduğu bir zamanda saldırıları sureklı onlıne olarak takıp edemeyiz.. lütfen bu hatayı düzeltirseniz seviniriz...

DeletedUser3066

Guest
merhaba;
yeni yaptığınız güncellemeden dolayı mobilden oyuna giremiyorum telefonum iphone 4 ios 7,1,2 sürümü grepolisin yeni sürümü ios 8 ve üstü istiyor bu konu ile ilgili bir işlem yapılacak mı

DeletedUser2969

Guest
  • Kışla - Tanrının Elçisi üretirken tanrı değişimi durumunda yaşanan hata düzeltildi.
  • (Poseidon'dan Elçi bastım üretime tanrı degistirdim ve Heraya çevirdim oradan da basmak için. Diğer elçiler cıkmadan artık yok olmayacak demi dogru anlıyorum.
    smiley_emoticons_winken4.gif